[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Zasilanie pompy paliwa, M20B25 e30 szeroka

Wszystko co jest związane z układem zasilania, instalacje LPG itp.

Zasilanie pompy paliwa, M20B25 e30 szeroka

Post numer:#1  Postprzez jacek » 5 gru 2013, o 23:49

Problem polega na tym, że po przekroczeniu przez silnik 4000 obrotów, zasilanie pompy paliwa zostaje wyłączone. Poniżej tej granicy, pompa podejmuje pracę i silnik pracuje bez jakichkolwiek złych objawów.
Brat był sprawdzić komputer, i jak mi przekazał, usterki nie znaleziono.

Wypięliśmy przekaźnik pompy i załączyliśmy ją na krótko. Przy takim podłączeniu, silnik pracuje w pełnym zakresie obrotów. Wymieniałem też przekaźnik. Po jego wymianie, dalej przy 4000 obr/min pompa zostaje wyłączona.
Może któryś z Kolegów, biegły w elektryce/elektronice samochodowej, będzie mógł przekazać jakieś sugestie.
jacek
 

Re: Zasilanie pompy paliwa, M20B25 e30 szeroka

Post numer:#2  Postprzez Mofeix » 6 sty 2014, o 19:51

Mam podobny problem. Objawia sie to takim szarpnięciem ostrym przy wysokich obr? u mnie jest to w okolicach 5,5
Z tym ze u mnie to na 100% nie pompa bo na LPG Sekwencja jest tak samo. Podejrzewam odcięcie wtryskiwaczy. Coś tam bruździ. Bo na gazie I generacji tego nie było( wtryski nie grały głównej roli)
Mofeix
 


Powrót do Układ paliwowy & Spalanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość