[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

[M52Bxx] M52b28 przerywanie/dlawienie

Wszystko co jest związane z układem zasilania, instalacje LPG itp.
  • Reklama

M52b28 przerywanie/dlawienie

Post numer:#1  Postprzez torka12345 » 2 paź 2015, o 13:05

Witam. Od razu pisze do rzeczy okolo miesiac temu pojawił sie problem po prostu auto nie chcialo sie wkrecic wiecej niz 4/5 tys obrotow czasem troche mniej i tak jakby sie dlawil. Wystarczylo tylko ze odrazu zgasilem i zapalailem auto problem na chwilke znikal i wszystko jechalo tak jak powinno juz sie martwilem co to jest lecz problem po 2-3 dniach juz wiecej nie pojawil sie tylko teraz jest duzo gorzej. Auto teraz nie chce jechac wcale. Nie ma znaczenia czy zimny czy cieply na luzie troche sie wkreci zaraz po odpaleniu ale tylko chwile i potem znow ten sam problem. jadac na biegu do 2.5 tys jakos sie kula i to wszystko czasem sie uda ze pojedzie do tych 5 ale tez nie ma tej mocy. Dziwne wedlug mnie jest to ze jesli jade i kiedy on zaczyna sie dlawic a ja odpuszcze z gazu i wcisne sprzeglo lub tez nie po prostu czasem zgasnie. Pod komputer jeszcze nie podpinalem ale zrobie to na dniach. Moge jakos znalesc przyczyne czy po prostu musze wymieniac rzeczy (tylko jakie) az po prostu zostanie naprawione ? Bardzo dziekuje z gory za pomoc
Ostatnio edytowano 2 paź 2015, o 18:10 przez torka12345, łącznie edytowano 1 raz
torka12345
Rekrut
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 wrz 2015, o 00:49
Moje BMW: 328
Nadwozie: Coupe
Silnik: m52b28
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: xxx
Nadwozie: Coupe
Silnik: xxxxxx
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Re: M52b28 przerywanie/dlawienie

Post numer:#2  Postprzez Stammek » 8 paź 2015, o 23:29

mozliwosci jest sporo wiec najpierww diagnoza na kompie a potem bedziemy mysleć jak napiszesz co komp "powiedział"
Obrazek
Stammek
Weteran
 
Posty: 4362
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 15:08
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 325iC
Nadwozie: Cabrio
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: vwt4
Nadwozie: Touring
Instalacja LPG: NIE

Re: M52b28 przerywanie/dlawienie

Post numer:#3  Postprzez torka12345 » 22 paź 2015, o 14:29

A wiec tak. Przeplywka podmieniana zero różnicy. Pod komputerem były błędy czujnikow walka rozrzadu i walu oraz jedna sonda martwa zero reakcji. Czujniki oba wymienione lecz dalej wyskakuje błąd 41. Czujnik walka rozrządu /dolot. Po skasowaniu za chwile znów wyskakuje. Podmienialem czujnik od kolegi lecz nie mialem dostępu do komputera aby zobaczyć co z błędem. Tak czy tak bez różnicy oraz sonda cały czas walnieta. Teraz pytanie czy takie objawy daje walnieta sonda? Kiedyś znajomemu padła i miał dużo mniejsze objawy. Wymieniać sonde czy zobaczyć jeszcze na coś innego? I czemu ten błąd czujnika wywala?



Sonda wymieniona zero poprawy. Może podmienic pompkę paliwa?


Czemu nikt pomoc nie chce? Teraz tak pompka wszystko ok jedyny błąd 52 nieznany kod usterki czy jakoś tak. Ktoś coś?
torka12345
Rekrut
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 wrz 2015, o 00:49
Moje BMW: 328
Nadwozie: Coupe
Silnik: m52b28
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: xxx
Nadwozie: Coupe
Silnik: xxxxxx
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Układ paliwowy & Spalanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama