[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

m30b35 cieko odpala na zimnym

Wszystko co jest związane z układem zasilania, instalacje LPG itp.
  • Reklama

m30b35 cieko odpala na zimnym

Post numer:#1  Postprzez e30pioter » 15 sty 2016, o 01:11

witam co moze byc tego przyczyna m30b35 ciezko odpala na zimnym trzeba krecic z 5 s co najmniej na zimnym przepływka jest na 100 % sprawna swiece nowe filtr paliwa rowniez tps sprawny mozliwe ze to czujnik poołozenia wału lub regulator cisnienia paliwa dodam ze na ciepłym odpala odrazu .Brak sondy lambdy czy to tez moze miec wpływ ?
e30pioter
Uczeń
 
Posty: 36
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 19:54
Moje BMW: 316
Nadwozie: Sedan
Silnik: M30b35
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Re: m30b35 cieko odpala na zimnym

Post numer:#2  Postprzez patt505 » 15 sty 2016, o 11:58

U mnie w m30b30 długie odpalanie na zimnym spowodowane było przerwanym przewodem od czujnika temperatury płynu chłodzącego , wymieniłem wszystko , przewody, świece , aparat zapłonowy , przepływkę , wyregulowałem zawory , wymieniłem czujnik temp. nawet ciśnienie na cylindrach sprawdzałem bo myślałem , że silnik padaka a i tak nie chciała na zimnym odpalić za szybko i zupełnie przypadkowo zauważyłem przerwany kabel przy czujniki , po zlutowaniu jak ręką odjął pali na dotyk .
Spróbuj podmienić czujnik temp.
patt505
Uczeń
 
Posty: 24
Dołączył(a): 12 wrz 2009, o 22:04
Lokalizacja: warka
Moje BMW: 330
Nadwozie: Coupe
Silnik: M30B30
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Re: m30b35 cieko odpala na zimnym

Post numer:#3  Postprzez e30pioter » 15 sty 2016, o 19:04

czujnik temp mam dobry bo zmieniałem po swapie zreszta sprawdzałem go na pracujacym silniku jak go odpiałem to obroty skoczyły jak wpałem to znow bylo normalnie dodam ze jakby wolno z obrotow schodzi po przegazowaniu przepływka jest na 100 % dobra bo druga kupilem prawie nowka krokowiec tez działa nie wiem moze to regulator ,tps ? czujnik polozenia walu tez wymieniłem bo ori byl przetarty i zalozyłem od m40 ale to chyba nie w tym rzecz nie wymieniałem kopułki i palca z przewodami wiec moze tez ma to wpływ

-- Dodano 15 sty 2016, o 18:08 --

a i silnik jak pracuje na wolnych ma takie lekkie drgania tak jakby cos z zaplonem ale nie wiem bo podczas jazdy ma moc i nie przerywa
e30pioter
Uczeń
 
Posty: 36
Dołączył(a): 7 mar 2014, o 19:54
Moje BMW: 316
Nadwozie: Sedan
Silnik: M30b35
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Układ paliwowy & Spalanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama