[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

[M20B20] Dodatki do paliwa

Wszystko co jest związane z układem zasilania, instalacje LPG itp.
  • Reklama

Dodatki do paliwa

Post numer:#1  Postprzez kaczka80 » 17 kwi 2018, o 14:00

Są tu jacyś ludzie którzy próbowali z tego typu specyfikami https://www.ucando.pl/p/dodatek-do-benz ... KOIWI-3470 ? Ciekawi mnie czy faktycznie to jakoś czyści wtryski itd i czy lepiej zaczyna auto jechać?
kaczka80
Uczeń
 
Posty: 23
Dołączył(a): 27 maja 2014, o 12:00
Moje BMW: 320
Nadwozie: Sedan
Silnik: 320D 2.0
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Re: Dodatki do paliwa

Post numer:#2  Postprzez szczodros » 18 kwi 2018, o 13:58

Miałem kiedyś jakiś specyfik w plastikowej butelce o podobnym działaniu (nie pamiętam nazwy) i miał działać jak w/w. Nie wlałem do E30 bo stoi to swego czasu wlałem do Tigry 1.4 pół porcji na pół baku i dobrze zrobiłem, że tylko na pół. Zaczął mulić, czasem przerywać, cieszyłem się że przepaliłem to paliwo z tym dodatkiem także ze swojej strony bym uważał. Czy odczułem jakieś efekty zamierzane przez producenta? Tak. Silnik po zalaniu czystą Pb ożył (oczywiście w porównaniu z jazdą z dodatkiem :D) , bo w porównaniu z wcześniejszą jazdą na czystej Pb brak zauważalnych efektów. Dalsze losy auta nieznane. Zrobiłem kilka kkm i sprzedałem, oleju w międzyczasie nie wymieniałem. Wpływ na uszczelki nie znany bo zawsze się trochę pocił :D
szczodros
Student
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 16:33
Lokalizacja: Grudziądz
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Układ paliwowy & Spalanie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama