[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Diselek 324d

Wszystko co jest związane z silnikami Diesla
  • Reklama

Diselek 324d

Post numer:#1  Postprzez Tomek » 14 lis 2007, o 12:26

Witam wszystkich.
Ostatnio zapala się coraz częściej kontrolka wtrysku paliwa taka pomarańczowa razem z kontrolką tanku, wcześniej myślałem że to z powodu nieszczelnej pompy ale pompę uszczelniłem przy okazji wymieniłem pasek rozrządu i regulacja, komputer nie pokazał żadnych zapisanych błędów, czyli niby wszystko ok.
A wczoraj w czasie jazdy silnik zgasł nagle całkowicie odcięcie paliwa, po jakiś 5minutach odpalił normalnie i dojechałem na bazę.
Dzisiaj odpalił normalnie ale już po 500m zaczął wariować jakby nie dostawał paliwa na wszystkie garki, znowu odczekałem 5minut i dojechałem do domu.
Dodam jeszcze że na zimnym silniku wskaźnik obrotomierza jakoś dziwnie sie zachowuje jakby się zawiesza.
Jak ktoś może coś doradzić to dzięki na forum bardzo mało o dieselkach słychać chyba wszyscy cisną benzynami no ja wolę troszku wolniejszą jazdę ale jak w ogóle nie jedzie to już BOLI.

Pozdrawiam wszystkich użytkowników E-30 do zobaczenia na drodze, a nie w serwisie.
Tomek
 

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Post numer:#2  Postprzez Strzelba » 14 lis 2007, o 22:21

sprawdz czy czasem nie przestawil sie kat wtrysku
Nie zadawaj mi na PW pytań po co, dlaczego itp - nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Forum jest do zadawania pytań!!!
NIE ODPISUJE NA PW DOTYCZĄCE DOSTĘPU DO GIEŁDY i SMSy chyba że chcesz bonusik

Czapki bejsbolówki z logo forum
Strzelba
Administrator
 
Posty: 3760
Dołączył(a): 17 gru 2006, o 19:32
Lokalizacja: z zamiedzy
Moje BMW: 328iC
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 318iS
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama

cron