[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Jak sie odpowietrza uk?ad paliwowy w TD ?

Wszystko co jest związane z silnikami Diesla
  • Reklama

Jak sie odpowietrza układ paliwowy w TD ?

Post numer:#1  Postprzez patol87 » 30 cze 2008, o 15:15

Siemka mam kolejne pytanko bo juz wiem co jest przyczyna tego ze mi gaśnie auto nie jest to pompa raczej bo nic na to nie wskazuje. Mój diesel nie brał ropy bo zapowietrzył sie układ jak sie odpowietrza i ile to może kosztować PLN ÓFF . Z góry dzieki za odpowiedż pozdro.
Ostatnio edytowano 30 cze 2008, o 15:48 przez patol87, łącznie edytowano 1 raz
patol87
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez moher » 30 cze 2008, o 16:52

odpowietrzasz sam i nic nie bulisz, przy filtrze paliwa masz taką pompke (taki czarny grzybek) i tym pompujesz i powinno być git chyba że nie masz szczelnego układu paliwowego...
Obrazek
moher
Profesor
 
Posty: 1651
Dołączył(a): 24 wrz 2007, o 12:16
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Touring
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 540i
Nadwozie: Touring
Silnik: M62B44
Instalacja LPG: TAK

co z tym odpalaniem?

Post numer:#3  Postprzez patol87 » 30 cze 2008, o 20:12

Czy orientujesz sie moze co to moze byc jak pompuje i auto nie odpala przez długi czas a nagle odpali i normalnie jedzie paliwo jest wszystko gra. Tylko zastanawia mnie to czy to nie jest zepsuta pompa paliwa bo tak jakby nie mógł zassać paliwa nie wiem czy da coś wymiana pompy paliwa nie wiem o co chodzi z tym samochodem co to moze byc wiem ze jak pojade do mechanika to oni beda wymyslac jakies :cen: a to może jest mała usterka tylko nie wiem co. Auto nagle jedzie i gaśnie a wogóle nie przerywa czyli nic nie wskazuje na brak beny weźcie mi chłopaki pomóżcie
patol87
 



  • Reklama

Powrót do Diesel

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama

cron