#luźny gadulec - e30zs | weekend vol.3

Moderator: e30zs

• Reklama

#luźny gadulec - e30zs | weekend vol.3

Post numer:#1  Postprzez POLAK_PK » 14 sty 2017, o 20:32

Prywatnie ze swojej strony z całych sił, będę starał się, żeby te parędziesiąt godzin ze "Zryciuchami" było miłym zaskoczeniem dla tych co po raz pierwszy nas odwiedzą i dla tych co już byli i postanowili kolejny raz powrócić na e30zs | weekend.
Ogólnie po dwóch edycjach wleciała w łepetynę masa doświadczenia i przemyśleń , które postaramy się wprowadzić w życie.
Czy uda się przy vol.3ce? tego nie wiem, ale mam nadzieję, że będzie widać progres.
Z dniem wczorajszym zaczęliśmy kolejny etap przygotowań imprezy...
W sprawach organizacyjnych będziemy trochę skakać między "fejsem", a forum... ale najistotniejsze szczegóły zawsze będą publikowane na bmw-e30.pl
Pozdro!
http://facebook.com/e30zs
Peace, love and e30.
POLAK_PK
Moderator

GG: 0
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M10B18
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Re: #luźny gadulec - e30zs | weekend vol.3

Post numer:#2  Postprzez zabafilip » 17 kwi 2017, o 21:52

Ja szukam kogoś kto ma wolne miejsce w domku...
Ktoś chętny przygarnąć zabafilipa? :D
Obrazek
zabafilip
Profesor

Moje BMW: 325eA
Silnik: M20B27
Silnik: MxxBxx

Post numer:#3  Postprzez Tymon » 28 maja 2017, o 21:29

Wielki szacuneczek dla organizatorów i wszystkich zaangażowanych w organizację zlotu :)
Miejscówa szał :cool2:
Klimat petarda 8)
Turbavka natrzaskała 1262 a wąsacz 1496 :)
Raz jeszcze dziękujemy :)
Życie jest bezwzględne nie lituje się nad nikim...
Pokój jego duszy...KRIS 27.09.03
Tymon
Profesor

Moje BMW: 320i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M20B25 T

Post numer:#4  Postprzez Kermit » 30 maja 2017, o 15:38

Centrum Polski dziękuje! :not:
My trochę skromniej, bo 850km ale też ogromna frajda :kie:
Jak w zeszłym roku, wszyscy stanęli na wysokości zadania, żeby ta impreza odbyła się w super klimacie!
Miejscówka bajeczna, w przyszłym roku ( o ile będzie vol.4) przyjeżdżamy w czwartek albo wcześniej :)
Obrazek
Kermit
Magister

Moje BMW: 325e

Post numer:#5  Postprzez zytko » 31 maja 2017, o 07:34

ja zrobiłem 1100 km i po raz kolejny czułem się jak w domu wielkie dzięki za wspaniały weekend :D czekamy na vol 4 :thu:
zytko
Stażysta

Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#6  Postprzez mattim » 31 maja 2017, o 10:39

Również chciałbym podziękować zachodniopomorskiej ekipie za przyjęcie jak swoich. Ja w tym roku co prawda na stopa, ale warto było się znów spotkać, pogadać, pogrillować. Polak jesteś wielki! Dzięki! Impreza na stałe wpisana do kalendarza :)
80' rulezz :D
mattim
Magister

Moje BMW: 323i
Silnik: M20B23
Kolejne BMW: _____

Post numer:#7  Postprzez howbiee » 31 maja 2017, o 21:11

Z pewnością mogę powiedzieć, że spotkanie na poziomie - nic bym nie zmieniał. Pełen relax w zajebistym otoczeniu :cool2: Byłem pierwsz raz i na vol 4 na pewno zagoszczę tak jak Kermit napisał w czwartek :D Polak oby tak dalej !! DZIĘKI :cool2:
Obrazek
howbiee
Moderator

Moje BMW: 325e
Nadwozie: Sedan

Post numer:#8  Postprzez Makaveli » 31 maja 2017, o 21:33

Super impreza ! Fajnie było być jej częścią ;) Za rok zawitam, mam nadzieję , że już e30 ! Co do ośrodka jest kozak naprawdę podobał się całej mojej rodzinie ! Pragnę też podziękować wszystkim co towarzyszyli w podróży, a raczej my im w super e39 tds. Dzięki wszystkim , których widuję tak rzadko było mega ! Szczególnie bardzo dziękuję zelkowi i jego drugiej połowie za rundę jego e30, Wiktorowi za możliwość jazdy 325i :) , Mikemu , Barżce , zietasowi ,Mattimowi, Brodaczce , Rafałkowi , Tomkowi , Marcie, zabaflipowi, ciapkowi , Tymonowi i Luce z rodziną i całej reszcie , oczywiście Deska , Crosiak z ekipą( Aga i Alpina), Kermit z Agatą , Hubiemu z Natalią , Hodiemu , Żytkowi z kumplem za drogę powrotną i pomoc na autostradzie.
Mam nadzieję , że choć trochę ci pomogłem Polak i do zobaczenia za rok !!
e30 DTM Motorsport
Makaveli
Moderator

Moje BMW: 325i
Silnik: M20b25

Post numer:#9  Postprzez POLAK_PK » 1 cze 2017, o 23:15

Jestem szczęśliwy, że podobało się. Wielki szacunek dla Was za to, że ponownie lub po raz pierwszy pokonaliście kilometry i macie zamiar wrócić na zachodniopomorską ziemię :)
Dokładnie wiem ile to wymaga wyrzeczeń, kosztów i samego znalezienia wolnego czasu, a każdy z nas ma go zawsze za mało w obecnym życiu. Osobiście daje mi to wielką motywację do działania, ale ja to tylko element układanki e30zs | weekend.
Od groma ludzi stało za mną i gdy nie te osoby byłaby wielka klapa. Począwszy od Strzelby, który otworzył nam dział na forum co usprawniło kwestie informacyjne, listy chętnych, ogarnianie wpisowych itp. Dalej idąc godzinne konsultacje z Makavelim od pierdół do konkretnych tematów. Czwartkowa ekipa z Delfinem i Żytko na czele + łopaty. Bemek i Wylli na tip top ogarnęli sprzęt audio od mikrofonu po stroboskop, Preston na testowej wersji sprzętu latał cały weekend i nagrywał materiał video dla nas wszystkich na pamiątkę. Damian, Sebastian z ręką przy aparacie. Nawet nie wiedziałem, że Justyna w między czasie pomocy, a raczej wyręczaniu nas na bramie coś jeszcze ustrzeliła migawką. Marynarz również długo mnie musiał przekonywać Sashy, żeby zagrał dla nas. Konkurs wiedzy o e30 to taki mój konik, który jest od pierwszej edycji, a w tym roku kolektyw Adaasko i Mattim przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Marycha z rodziną również dali dużo od siebie przygotowując konkursy sprawnościowe, które moim zdaniem dały dużo śmiechu i będą czymś co na stałe wpiszę się w imprezę :) Miłym akcentem był przyjazd Romana od SWAGier Custom Parts i nieoczekiwane przekazanie rozpórki na nagrodę.
Co najbardziej cenie wszyscy uczestnicy i wszyscy zaangażowani w organizację od startu do finiszu e30zs | weekend vol.3 byli i zrobili to z czystej pasji do motoryzacji !!! Jest to wielki kredyt zaufania, który postaram spłacić w maju 2018.
Mam już datę e30zs | weekend vol.4 / 2018, ale o tym w swoim czasie... Teraz widzimy się 25-27.08.2017 na E30 Meeting Poland :lol:

Obrazek

DZIĘKUJE, ŻE JESTEŚCIE :not:
Peace, love and e30.
POLAK_PK
Moderator

Moje BMW: 318i
Silnik: M10B18

Post numer:#10  Postprzez Marycha » 4 cze 2017, o 16:12

Powiem krótko.Dla takich zlotów się żyje.Pozdrawiam Wszystkich uczestników!!!
Marycha
Uczeń

Moje BMW: 320i
Silnik: M20B20

Post numer:#11  Postprzez POLAK_PK » 31 sie 2017, o 19:13

Peace, love and e30.
POLAK_PK