E30 Meeting Poland 5 - Luźna gadka , pomysły i uwagi ?!

Moderator: E30Meeting

• Reklama

Finał WOŚP - dla wyrównania szans w leczeniu noworodków

E30 Meeting Poland 5 - Luźna gadka , pomysły i uwagi ?!

Post numer:#1  Postprzez Makaveli » 6 cze 2017, o 22:17

Jeśli macie jakieś pomysły , pytania lub uwagi na co zwrócić uwagę podczas 5 edycji e30 Meeting Poland piszcie !
e30 DTM Motorsport
Makaveli
Moderator

GG: 0
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20b25
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: E30 Meeting Poland - Luźna gadka , pomysły i uwagi ?!

Post numer:#2  Postprzez Robcio_ » 6 cze 2017, o 23:14

Żeby Janusze nie wjechały w niedzielę rano jak rok temu :)
Darki i taty tuning WARIATY
Robcio_
Profesor

Moje BMW: 325e
Silnik: M20B27
Kolejne BMW: 535d
Nadwozie: Touring
Silnik: M57TUD30

Post numer:#3  Postprzez Strzelba » 7 cze 2017, o 07:46

aby konkursy były jakoś inaczej ogarnięte niż poprzednio
np: "na najładniejsze e30" czy "najładniejsze wnętrze" to co dokładnie autor miał na myśli, najładniejsze w oryginale, po modach czy po renowacji
Nie zadawaj mi na PW pytań po co, dlaczego itp - nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Forum jest do zadawania pytań!!!
NIE ODPISUJE NA PW DOTYCZĄCE DOSTĘPU DO GIEŁDY i SMSy chyba że chcesz bonusik

Czapki bejsbolówki z logo forum
Strzelba
Administrator

GG: 2975433
Moje BMW: 328iC
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M52B28
Kolejne BMW: 318iS
Silnik: M42B18

Post numer:#4  Postprzez Makaveli » 7 cze 2017, o 08:05

No wzrosły lekko koszty ! Co nie którzy maruderzy zauważyli , jest to uwarunkowane doplatą za niedzielę. W niedziele ludzie na plażę będą wpuszczani od godziny 12-13 bez aut i tylko na plażę !! Auta januszy będą mogły wjechać dopiero po godzinie 15 i to na wyznaczone miejsca. Zapytam was koledzy i koleżanki czy chcecie, aby zamknąć listę do 150 aut ?? Mamy w planach zrobić krótki regulamin z karą za jazdę po pijaku i nie panowaniem nad sobą w postaci zakazu uczestnictwa w kolejnej edycji e30 Meeting Poland co wy na to ?? Chcemy aby wróciła atmosfera z pierwszych edycji :) Co wy na to ??
e30 DTM Motorsport
Makaveli
Moderator

Post numer:#5  Postprzez Lerlitz » 7 cze 2017, o 10:39

Według mnie pomysł z ograniczeniem ilości aut jest średni, o tyle o ile rozumiem że w samym ośrodku kiedyś zabraknie miejsca to jednak wydaje mi się że ten zlot powinien pozostać dla każdego, tzn bez żadnej selekcji, czy też bez kto pierwszy ten lepszy , to jest w tym fajne że każdy może przyjechać , takie jest moje zdanie :)
Obrazek.Obrazek
Lerlitz
Student

Moje BMW: 316i
Silnik: M40B16

Post numer:#6  Postprzez POLAK_PK » 7 cze 2017, o 11:10

Fajnym motywem byłaby prezentacja aut w jednym, przygotowanym do tego miejscu. Chętni do opowiedzenia historii podjeżdżaliby na wyznaczone stanowisko, a widzowie wzięliby sobie krzesełka i słuchali perypetiach właściciela.
Do zmotywowania uczestników można ustalić osobną kategorię i najlepsze auto/historię nagrodzić statuetką :)
http://facebook.com/e30zs
Peace, love and e30.
POLAK_PK
Moderator

Moje BMW: 318i
Silnik: M10B18

Post numer:#7  Postprzez Robcio_ » 7 cze 2017, o 11:20

Fajny pomysł Polaku, ale wydaje się ciężkie do ogarnięcia przy obecnym ustawieniu aut na placu i ilości ich :)

Myślę że pomysł ograniczenia listy nie jest najlepszy bo jak można odmówić komuś uczestnictwa w święcie e30.
Darki i taty tuning WARIATY
Robcio_
Profesor

Moje BMW: 325e
Silnik: M20B27
Kolejne BMW: 535d
Silnik: M57TUD30

Post numer:#8  Postprzez KRET » 7 cze 2017, o 12:22

Przyjeżdżają też osoby z poza listy, gdyby Spiders nie przyjechał w zeszłym roku :D 8) to pewnie dalej bym przeglądał ogłoszenia :lol: więc chyba nie ma co ograniczać ilości miejsc :thu:
KRET
Uczeń

GG: 8527397
Moje BMW: 325
Silnik: M20B25

Post numer:#9  Postprzez Makaveli » 7 cze 2017, o 12:31

Polaka pomysł jest fajny ale wiem , że dużo ciekawych aut ma wstydliwych właścicieli i co wtedy ?? A tak zawsze jest możliwość złapać właściciela lub właścicielkę i pogadać :) pokazać fajne detale których zwykły Kowalski nie wie
e30 DTM Motorsport
Makaveli
Moderator

Post numer:#10  Postprzez dawidzik;) » 7 cze 2017, o 17:21

Mi osobiście mega odpowiadało to jak chodziłeś po terenie wypatrywałeś co ciekawsze auto i szukałeś właściciela a ten przyparty do muru musiał coś o nim opowiedzieć :D
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez Root
Zapoznaj się z regulaminem.
dawidzik;)
Profesor

Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#11  Postprzez mattim » 8 cze 2017, o 07:15

Atmosfery z pierwszych meetingów raczej odtworzyć się nie da. Było skromnie, kameralnie, teraz się robi spęd niczym na majówce w toruniu. Przyjeżdżają osoby które reprezentują sobą najniższy poziom inteligencji, o kulturze przebywania w towarzystwie to już nie wspominam. Niestety meeting padł ofiarą własnego sukcesu, więcej nie znaczy lepiej.

Moim zdaniem regulamin to sprawa pierwszorzędna. Krótki zwarty, co wolno a czego nie i odrazu jakie sankcje za nie stosowanie się. Żeby znowu jakiś nachlany czy naćpany idiota nie pałował swojego żałosnego m50 do 6 nad ranem.

Co do ograniczenia ilości aut. Myślę że wystarczy zacieśnić listę do osób które zapisały się przez forum (przedpłata). Organizatorom ułatwi to ogarnięcie imprezy pod względem finansowym, a przy okazji będzie mniej osób incognito, które narobią bałaganu i jak gdyby nigdy nic sobie pojadą. Każdy odpowiada za swoje zachowanie, niech ludzie z poza forum o tym wiedzą. Sam zaś pomysł meetingu myślę że zrodził się tutaj, na Forum, niech to uszanują, jeśli nie... trudno.

Co do konkursów, nie zgodze się ze Strzelbą. Jeśli miało by być tak jak mówisz Filipie, to powstało by ze 150 konkurencji. Wszyscy i tak nagrody nie dostaną, a zrobił by się nie potrzebny chaos. Zresztą dla jednego "fajne" jest auto oryginalne, dla innego po modach a jeszcze ktoś inny doceni najbardziej renowację. Właśnie tu każdy ma wybór.

Pomysł Polaka świetny, tylko jeśli już to proszę! w cieniu... :)

A tak w ogóle to dziwię się że na meeting to 150, 200 chętnych, a żeby się odezwać, coś doradzić, zasugerować jest 7 czy 8 osób :? Widocznie każdy tylko chce przyjechać, a co bedzie się działo, czy będzie przyjemnie czy będzie bajzel... wszystko jedno. Szkoda.

Wszystko to tylko moje przemyślenia, ja każdy mam własne, czekam na innych. :)
80' rulezz :D
mattim
Magister

Moje BMW: 323i
Silnik: M20B23
Kolejne BMW: _____

Post numer:#12  Postprzez Stammek » 8 cze 2017, o 10:45

Regulamin i sankcje obowiazkwo!

Prezentacja aut w jednym miejscu spoko...na vageventach i styled zawsze to wypada swietnie.Warunek tylko jest taki zeby wlasciciel auta był poinformowany odpowiednio wczesniej.Dobrym rozwiazanem jest też ze pod "scene" podjezdzają od razu dwa auta np. mocno sie rozniące.

Ograniczenie ilosc to dobry pomysł tylko problem w tym ze jest duzo osob z poza forum ktore mają dobre auta,przyjezdzają od zawsze a na forum ich nie ma np. z braku czasu...starzejemy sie,rodziny,dzieci itd. I taki meeting to jest ich jedyna ucieczka od codziennosci.
Obrazek
Stammek
Weteran

Moje BMW: 325iC
Silnik: m20b25
Kolejne BMW: vwt4

Post numer:#13  Postprzez Strzelba » 8 cze 2017, o 15:32

mattim napisał(a):Co do konkursów, nie zgodze się ze Strzelbą. Jeśli miało by być tak jak mówisz Filipie, to powstało by ze 150 konkurencji. Wszyscy i tak nagrody nie dostaną, a zrobił by się nie potrzebny chaos. Zresztą dla jednego "fajne" jest auto oryginalne, dla innego po modach a jeszcze ktoś inny doceni najbardziej renowację. Właśnie tu każdy ma wybór.

No i właśnie o to mi chodzi ze każdy lubi cos innego
A robienie konkursu jak już pisałem na najładniejsze e30 to wrzucanie wszystkiego do jednego wora bo jak porównać auto Bynia z autem np Stammka oba auta są mega ale każde w innej lidze gra

Co do ograniczenie liczby uczestników jak dla mnie spoko bo wiadomo kto jest na imprezie i może fajnie by było pomyśleć jak ogarnąć to aby osoby które zapiszą się/zrobią przedpłatę miały pierwszeństwo w rezerwacji domków/pawilonów
Nie zadawaj mi na PW pytań po co, dlaczego itp - nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Forum jest do zadawania pytań!!!
NIE ODPISUJE NA PW DOTYCZĄCE DOSTĘPU DO GIEŁDY i SMSy chyba że chcesz bonusik

Czapki bejsbolówki z logo forum
Strzelba
Administrator

GG: 2975433
Moje BMW: 328iC
Silnik: M52B28
Kolejne BMW: 318iS
Silnik: M42B18

Post numer:#14  Postprzez gofer » 8 cze 2017, o 19:00

Strzelba napisał(a):aby konkursy były jakoś inaczej ogarnięte niż poprzednio
np: "na najładniejsze e30" czy "najładniejsze wnętrze" to co dokładnie autor miał na myśli, najładniejsze w oryginale, po modach czy po renowacji

Co do konkursów to zgadzam się z Strzelbą powinno to być jakoś inaczej zorganizowane i nie trzeba od razu tworzyć 100-konkurencji ,wystarczy tylko rozdzielić auta na seryjne oraz "zmodyfikowane", i dobrać kategorie go danej grupy aut proste.
Lerlitz napisał(a):Według mnie pomysł z ograniczeniem ilości aut jest średni, o tyle o ile rozumiem że w samym ośrodku kiedyś zabraknie miejsca to jednak wydaje mi się że ten zlot powinien pozostać dla każdego, tzn bez żadnej selekcji, czy też bez kto pierwszy ten lepszy , to jest w tym fajne że każdy może przyjechać , takie jest moje zdanie :)
zgadzam się w 100% ten zlot powinien zostać dla każdego kto kocha e30 :cool2: .
A co do chamstwa i buraków wyciągać surowe konsekwencje , łącznie z natychmiastowym wyrzuceniem za " bramę " i zakazem wstępu na następne edycje meetingu :evil:
Było
316/m40
318/m10
335/m30
Jest
325/m20 100% oryginał
gofer
Student

Moje BMW: 325iA
Silnik: M20B25

Post numer:#15  Postprzez Oskar » 8 cze 2017, o 19:11

Dotychczasowy sposob prezentacji aut byl strzalem w 10, na luzie, bez napinki i generowania niepotrzebnego ruchu podjezdzaniem "pod scene" co przy warunkach panujacych na osrodku moze stworzyc nie lada problem. Mysle ze powinno to pozostac bo te spontaniczne rozmowy tworza poniekad klimat panujacy na meetingu :)

Regulamin i sankcje to bardzo dobry pomysl, moze po uregulowaniu tego skonczy sie jezdzenie cala noc po osrodku z napi3rdalajaca muzyka :cool2:

W kwestii konkursów w sedno trafił mattim, nic dodac nic ujac
Oskar
Stażysta

Moje BMW: 323i
Silnik: M20B23

Następna strona

• Reklama

Powrót do Meeting 2k17