[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Oryginalny tylny P b?otnik do coupe e30

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Oryginalny tylny P błotnik do coupe e30

Post numer:#1  Postprzez gofer » 4 lut 2016, o 20:34

Panowie mam takie pytanie jestem na etapie ,blacharki w mojej e30 coupe na "szczęście" do wymiany jest tylko tylny prawy błotnik ale niestety jest on nie dostępny w ASO w wersji europejskiej , ale występuje w wersji na USA i tu moje pytanie czy jest to ten sam błotnik czy są może jakieś różnice z tego co się dowiedziałem to są inne numery :
1- EU -41 35 1 961 536 rok prod od 09/89 panel boczny tylny prawy
2-USA -4135 1 972 966 rok prod od 09/89 panel boczny tylny prawy
http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produ ... /i47305/sM
chciałbym się dowiedzieć czy wszystkie wymiary , mocowania są takie same ? :dow: bo nie chciał bym w ciemno inwestować ok 1400zł

ps;gdzieś kiedyś był chyba podobny temat ale nie mogę go odszukać

-- Dodano 19 mar 2016, o 20:11 --

Błotnik zamówiony i przywieziony dwukrotnie pierwszy okazał się przełamany w transporcie :nienie: a wracając do sedna błotnik wymiarami nie różni się niczym jest identyczny jak europejski , jedyne różnice to brak otworów na centralny zamek do zamykania klapki oraz dodatkowy uchwyt bodajże do trzymania zderzaka lub obrysówki
ps: zdjęcia postaram się wkleic jak najszybciej :cool2:
Było
316/m40
318/m10
335/m30
Jest
325/m20 100% oryginał
gofer
Student
 
Posty: 121
Dołączył(a): 27 lut 2008, o 22:32
Lokalizacja: Bielsko- Biała
Moje BMW: 325iA
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE

Reklama


  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama