[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Pas przedni zamiennik

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Pas przedni zamiennik

Post numer:#1  Postprzez stopakropa » 9 kwi 2018, o 08:36

Hej,
czy miał ktoś styczność z pasami przednimi w zamiennikach? Jak ze spasowaniem tego? Podobna klapa, jak błotniki czy jest w ok? Pozdro
stopakropa
Uczeń
 
Posty: 24
Dołączył(a): 15 gru 2016, o 10:25
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Re: Pas przedni zamiennik

Post numer:#2  Postprzez Gixer010 » 22 kwi 2018, o 00:43

Pas przedni kupiłem do swojej zamiennik, ale powiem szczerze samo to jak wygląda mi się nie spodobało. Blacha na jakichś zagięciach jest tak pofalowana i wygląda to jakby ktoś prostował po dzwonie. Wolał bym otwierać stary i piaskować od środka niż montować zamiennik szczerze mówiąc.
Z błotnikami jest różnie, jedni trafiają dobre i ładnie się pasują, a inni mówią że kaszana. Ja osobiście kupiłem 2 błotniki ori ze zgnitymi dołami i przespawałem doły z zamienników. Napewno lepiej to będzie wyglądało niż słabo spasowany zamiennik ;)
Wnioski wyciągnij sam. Pas przedni mogę polecić jeżeli masz zgnity jakiś element i chcesz sobie go przespawać, w całości nie polecam.
Gixer010
Student
 
Posty: 108
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 22:49
Lokalizacja: WM *****
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 316
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

  • Reklama