[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Fotele z...

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Fotele z...

Post numer:#1  Postprzez szczodros » 12 kwi 2018, o 01:52

Czy ktoś montował fotele z innego auta (nie BMW) w miarę wyglądające? Po ostatniej przejażdżce Passatem przeszła mi szatańska myśl czy weszłyby fotele z B5 do E30 i jak by to wyglądało. Fotele te jako tako są podobne trochę i nie wyglądają jakoś ekstrawagancko tylko skromnie, po niemiecku. Oczywiście wersja z grzaną pupą i nowa tapicerka fotele + kanapy.

Przy okazji. Czy ktoś ma radio z VW u siebie? Mam nowe radio Beta IV, fabrycznie nowe i zastanawiam się nad wyglądem tegoż cuda w konsoli E30.
szczodros
Student
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 16:33
Lokalizacja: Grudziądz
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Re: Fotele z...

Post numer:#2  Postprzez Gixer010 » 22 kwi 2018, o 00:48

Kolego, po co mieszać dwie marki w E30. Przejechałem w sportsitze z e30 trasę 500km i naprawde jest to wygodny fotel, wiadomo cena trochę ostatnio zabija ale warto według mnie zainwestować w oryginał niż jakieś wynalazki z passata.
To samo z radiem, zamontuj sobie jakieś aftermarketowe lub nawet ori radio CD43 z rovera na płyty jak chcesz mieć naprawde ori wygląd i funkcjonalne CD/mp3 to polecam bo można wyrwać dużo taniej niż takie z E30/E36.
Gixer010
Student
 
Posty: 108
Dołączył(a): 25 kwi 2015, o 22:49
Lokalizacja: WM *****
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 316
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE

Re: Fotele z...

Post numer:#3  Postprzez szczodros » 23 kwi 2018, o 15:38

Kiedyś widziałem upchane z Forda fotele. Z E36 są podobno przyduże. Po obszyciu wszystkiego razem w oczy się inny fotel nie rzuca.
A o sporty ori z E30 ciężko, a seryjne fotele w jakim stanie zazwyczaj są wiadomo (mówię o typowych w E30).

Ale dobra temat chyba zamknę. Chciałem wrzucić z B5 ze względu na ori grzane zadki, a nie chińskie maty z allegro. Chyba że ktoś poleca sprawdzone maty do wszycia żeby mieć grzane stołki
szczodros
Student
 
Posty: 160
Dołączył(a): 5 kwi 2014, o 16:33
Lokalizacja: Grudziądz
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

  • Reklama