[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Podklejenie podsufitki

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Podklejenie podsufitki

Post numer:#1  Postprzez kamil0785 » 15 gru 2018, o 15:59

Witam, przekopałem forum i nie znalazłem tematu jak samemu podkleić sobie wiszącą podsufitkę w touringu. Da się to zrobić bez ściągania jej w całości?
kamil0785
Rekrut
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lis 2018, o 18:58
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Re: Podklejenie podsufitki

Post numer:#2  Postprzez misza » 18 gru 2018, o 22:02

Wszystko zależy jak duży kawałek opadł i jak długo wisi? Jeśli duży i wisi długo to zdążył się już rozciągnąć i nie przykleisz go ładnie. Jedynie wyjęcie całości i przyklejenie nowej podsufitki. Chyba że mały kawałek i tylko w tylnej części. Możesz spróbować rozkleić na rancie z tyłu i psiknąć do środka klejem w sprayu, ale nie wydaje mi się żeby to dobrze wyszło.

Ja mam drut metodę. Weź pistolet na zszywki i przybij ją. A jak znajdziesz więcej czasu i ochoty to wymienisz całość na nową. A tak przynajmniej będziesz widział w lusterku wstecznym cokolwiek.

Pozdro
misza
Stażysta
 
Posty: 539
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 13:17
Lokalizacja: Mińsk Maz
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE

Re: Podklejenie podsufitki

Post numer:#3  Postprzez kamil0785 » 19 gru 2018, o 21:47

To bardzo dobra rada na pewno skorzystam, jednak mam prośbę wyślesz zdjęcie jak to wygląda kiedy jest złapane na zszywki? bo jeśli bardzo nie widać to ogarne też tak jak mówisz
kamil0785
Rekrut
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lis 2018, o 18:58
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama