[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Zamiennik błotnik- jaka firma?

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Zamiennik błotnik- jaka firma?

Post numer:#1  Postprzez Konrad21 » 16 lut 2019, o 17:23

Cześć, kieruję ten post do osób, które miały styczność z zamiennikami błotników przód. Potrzebuję do swojej dwie sztuki, lewą i prawą. Na allegro jest masa zamienników, różnią się ceną od 130-220 zł. Jak szukałem progów, zamówiłem klokkerholma, którego polecam, jednak w przypadku błotników nie mogę znaleźć ich produktu.
Jakiej firmy polecacie błotniki? Macie jakieś sprawdzone sklepy, które sprzedają lepsze sztuki?
Od razu odpowiadam na pytania odnośnie oryginału, szukam już sporo czasu i każdy który się trafia jest w stanie prawie agonalnym, u mnie niestety przespawanie dołów nie wystarczy. Dlatego rozglądam się za porządnym zamiennikiem. Dzięki za każdą odpowiedź!
Konrad21
Uczeń
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lis 2018, o 20:15
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Touring
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: ---
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: Zamiennik błotnik- jaka firma?

Post numer:#2  Postprzez misza » 18 lut 2019, o 21:38

W marcu będę kupował przednie błotniki z POLCAR'U bo na forum widziałem że wyglądają znośnie.
misza
Stażysta
 
Posty: 539
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 13:17
Lokalizacja: Mińsk Maz
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE

Re: Zamiennik błotnik- jaka firma?

Post numer:#3  Postprzez adams » 19 lut 2019, o 20:59

Miałem Polcar i moim zdaniem nadaje się tylko na dawcę reperaturek.
adams
Magister
 
Posty: 1032
Dołączył(a): 14 paź 2008, o 16:13
Lokalizacja: Kluczbork/Wrocław
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Re: Zamiennik błotnik- jaka firma?

Post numer:#4  Postprzez howbiee » 20 lut 2019, o 10:59

Także miałem polcar i nie polecam, blacharz z tym walczył kilka godzin i skończyło się na przespawaniu samych dołów.

Klokkerholmy nie są już dostępne przeszukałem cały internet. Chyba, że uda Ci się znaleźć jakiś leżak magazynowy.

najlepiej szukaj oryginałów ze zdrową górą a dół przespawaj z zamiennika.
howbiee
Moderator
 
Posty: 2276
Dołączył(a): 20 mar 2011, o 11:21
Lokalizacja: Płock
Moje BMW: 320
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE
Silnik: m20b20

Re: Zamiennik błotnik- jaka firma?

Post numer:#5  Postprzez Pacher » 4 mar 2019, o 19:23

Żaden zamiennik nie nadaje się do renowacji E30. Wszystko to wyroby blacharskopodobne, jak czekolada z wosku w latach osiemdziesiątych :)
Pomijam już fakt że są robione z blachy grubości papieru, to kształtem nawet nie stały obok E30, nawet ten Wasz ulubiony próg nie jest robiony na wzór oryginału, bo normalnie 1/3 progu w coupe idzie pod poszycie błotnika tylnego i jest wewnętrzną częścią wnęki. To samo zastrzały do lewarka, jak się go nie wzmocni przed wspawaniem progu to pierwsze podniesienie auta i już mamy wgnioty.
Pacher
Stażysta
 
Posty: 483
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 19:49
Lokalizacja: Gostyń
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

  • Reklama