[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Buda E30 renowacja

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Buda E30 renowacja

Post numer:#1  Postprzez ropa_67 » 12 sty 2021, o 20:05

Witam. Posiadam BMW e30 4d z 86. Chce zabrać się za jego renowacje, niestety sama buda jest dość mocno zgnita, żaden z blacharzy nie chce podjąć się naprawy. Stwierdziłem, że będe szukał samej karoserii, żeby zrobić przeszczep. Niestety bardzo ciężko znaleźć zdrową karoserie tego modelu. Czasami jednak znajduej w dobrej cenie budy ale do szerokiej lampy. Z tego co wyczytalem między szeroką a wąska różnica jest tylko w pasie przednim oraz tylnim. Tutaj rodzi się moję pytanie. Czy jest sens kupić budę od szerokiej i przerobić ją pod wąską? czyli przerzucenie pasa przedniego oraz tylniego od wąskiej? Wiem, że robi się z tego ulep ale dla mnie to raczej ma być samochód do zabawy i do pozostania w domu. Nie robię go aby go sprzedać z zyskiem a przynajmniej na pewno nie teraz.
ropa_67
Rekrut
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 mar 2018, o 13:25
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: e91
Nadwozie: Touring
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: Buda E30 renowacja

Post numer:#2  Postprzez M-Technic I » 21 sty 2021, o 19:27

Kolego, nie jestem pewny ale wąska ma jeszcze inne nadkola tylne względem szerokiej lampy.
Jest: E30 Wąska Sedan M10b18 Lachssilber metallic
Była: E46 Sedan M54b22 Orientblau metallic
Była: E30 Wąska Coupe M20B20 Delphin metallic
M-Technic I
Uczeń
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 gru 2010, o 10:51
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M10B18
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Re: Buda E30 renowacja

Post numer:#3  Postprzez Pacher » 11 lut 2021, o 21:03

Skoro nie jesteś fanatykiem oryginalności modelu i nie przeszkadza Ci jak to nazwałeś ulep, to po co tracić kasę na tą przeróbkę jak zaznaczyłeś że potrzebujesz auto do zabawy- nie możesz bawić się w szerokiej lampie?
Pacher
Stażysta
 
Posty: 483
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 19:49
Lokalizacja: Gostyń
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama