[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Fotele Recaro z e24 do e30

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Fotele Recaro z e24 do e30

Post numer:#1  Postprzez fredi » 21 sty 2021, o 10:20

Cześć

Mam na oku fotele Recaro z e24. Zastanawiam się czy ich nie kupić i nie wsadzić do mojego projektu - odbudowa e30. Z tego co wyczytałem, szyny pasują, należy jedynie wywiercić nowe otwory, poza tym nic więcej.
Co jednak o tym myślicie? Czy one się zmieszczą? Właściciel mówi, że tak, że są równie wąskie jak w e30. Wyglądem też są bardzo zbliżone do seryjnych sportsitze, ładnie wyglądają, nie zepsuję takim "zamiennikiem" wnętrza?

Buduję auto niekoniecznie zgodnie z VINem, jednak chce się trzymać w miarę blisko oryginału jeśli chodzi o wygląd (poza sprawami mechanicznymi, tu będzie się sporo działo).

Obrazek
fredi
Uczeń
 
Posty: 15
Dołączył(a): 2 sty 2021, o 02:39
Moje BMW: F15
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Re: Fotele Recaro z e24 do e30

Post numer:#2  Postprzez LukE30 » 21 sty 2021, o 17:25

Napisz co będzie modzone w mechanice, jakie koło itd to może nakresli obraz projektu i wtedy może bardziej będzie można coś powiedzieć.
LukE30
Student
 
Posty: 100
Dołączył(a): 26 paź 2018, o 12:16
Lokalizacja: Siewierz
Moje BMW: 320
Nadwozie: Sedan
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Re: Fotele Recaro z e24 do e30

Post numer:#3  Postprzez Pacher » 11 lut 2021, o 21:14

Te fotele wcale nie są tak wąskie jak w E30 i nie idzie ich tak blisko przesunąć do przodu bo zawadzają o tunel środkowy, szyny można przełożyć od kanta ale trzeba dokupić element między szyną a fotelem to ok 400zł. Są też 2 rodzaje starsze łamane tylko oparcie bez tego efektu przesunięcia się w przód i wtedy trudno wejść do tyłu jeśli mówimy o coupe, nowsze nazywane potocznie Recaro/ sportsitze łamią się tak jak w E30 ale jest ich bardzo mało i właśnie ten ruch w przód wadzi o tunel, kiedy są za blisko do przodu już nie można ich załamać. Kolejny minus cena :)
Pacher
Stażysta
 
Posty: 483
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 19:49
Lokalizacja: Gostyń
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE

Re: Fotele Recaro z e24 do e30

Post numer:#4  Postprzez Jacek-E30 » 14 lut 2021, o 13:23

Pacher napisał(a):Te fotele wcale nie są tak wąskie jak w E30 i nie idzie ich tak blisko przesunąć do przodu bo zawadzają o tunel środkowy, szyny można przełożyć od kanta ale trzeba dokupić element między szyną a fotelem to ok 400zł. Są też 2 rodzaje starsze łamane tylko oparcie bez tego efektu przesunięcia się w przód i wtedy trudno wejść do tyłu jeśli mówimy o coupe, nowsze nazywane potocznie Recaro/ sportsitze łamią się tak jak w E30 ale jest ich bardzo mało i właśnie ten ruch w przód wadzi o tunel, kiedy są za blisko do przodu już nie można ich załamać. Kolejny minus cena :)


Wcale nie! Produkuję sam takie adaptery aby połączyć oryginalne szyny z tymi fotelami i koszt wraz ze śrubami, nakrętkami podkładkami i tulejkami to 250 PLN + KW jakby co jestem pod telefonem 690 169 716, pozdrawiam.
Jacek-E30
Stażysta
 
Posty: 368
Dołączył(a): 24 lut 2010, o 23:17
Lokalizacja: Know-How
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama