[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Lakierowanie dywanu

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Lakierowanie dywanu

Post numer:#1  Postprzez pawel934 » 6 lut 2021, o 23:38

Cześć,

Jestem na etapie remontu mojej E30. Mam beżowe wnętrze i przy takim chciałbym pozostać, ale mam dywan w słabym stanie. W tym kolorze jest on praktycznie nie do dostania - wiem, że niektórzy malują dywany na czarno. Pomyślałem, żeby może kupić ładny, szary dywan i zmienić kolor na beż - czy jest to wykonalne? Czy farba nie schodzi z plastikowych elementów tych pod nogami kierowcy? Znacie przypadek, że ktoś zmieniał kolor dywanu na beż i zakończyło się to powodzeniem? :D

Dzięki! :)

Pozdrawiam,
Paweł
Moje E30 325i --> w 2021 po remoncie :) http://bmw-e30.pl/viewtopic.php?t=31563
pawel934
Uczeń
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2 lut 2010, o 23:15
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Re: Lakierowanie dywanu

Post numer:#2  Postprzez Pacher » 11 lut 2021, o 20:51

Daj sobie spokój, szkoda czasu i energii. Te wykładziny o ile ładnie są zrobione to cieszysz się tym krótki czas, no chyba że jej nie tykasz, bo jak tylko zaczniesz to po chwili wykrusza się i wykrusza, gdzieś jest jaśniejsza gdzieś ciemniejsza- jednym słowem kupa. Samo odkurzanie psuje robotę. Trzeba uzbroić się w cierpliwość i szukać, no i proponuję Ci odbiór osobisty bo mimo że może ładnie wyglądać na fotkach to równie dobrze może śmierdzić np. stęchlizną i to masakrycznie.
Pzdr
Pacher
Stażysta
 
Posty: 483
Dołączył(a): 15 sie 2008, o 19:49
Lokalizacja: Gostyń
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE

Re: Lakierowanie dywanu

Post numer:#3  Postprzez pawel934 » 10 maja 2021, o 00:03

Sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale już wcześniej przeczytałem Twoją odpowiedź i wziąłem sobie do serca - po prostu wyprałem ten dywan na "karcherze". Renowacja auta już skończona, jestem zadowolony z efektu :)
Moje E30 325i --> w 2021 po remoncie :) http://bmw-e30.pl/viewtopic.php?t=31563
pawel934
Uczeń
 
Posty: 57
Dołączył(a): 2 lut 2010, o 23:15
Lokalizacja: Warszawa
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx



  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

  • Reklama

cron