[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Jaki ?rodek do skóry?

Wszystko na temat napraw blacharskich, lakierowania i zabezpieczeń antykorozyjnych oraz wszystkie sprawy związane z tapicerką.
  • Reklama

Post numer:#61  Postprzez SerekBMWE30 » 22 gru 2011, o 10:54

używałem farby RENOSKÓR, osobiście nie polecam, efekt po użyciu tej farby jest krótkotrwały, malowałem gąbka i natryskowo szału nie ma i skóry nadają sie do powtórnej renowacji, szukam sprawdzonego i dobrego produktu, co jeszcze polecacie?
SerekBMWE30
Student
 
Posty: 283
Dołączył(a): 20 maja 2007, o 15:59
Lokalizacja: Kwidzyn
Moje BMW: 325
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: TAK

Reklama

Regeneracja skóry

Post numer:#62  Postprzez Ravae » 12 lut 2013, o 20:59

Witam, odświeżam temat. Orientujecie się może czy ktoś z okolic Wrocławia zajmuje się renowacją skóry samochodowej? Jaki to jest mniej więcej koszt, jeśli zleci się wyspecjalizowanej firmie - w grę wchodzi mała reperacja rozdarcia plus barwienie całej tapicerki. Na oparciu tylnej kanapy, mam zerwany szew, skóra w tym miejscu jest bardzo sucha i przez to jest mocno "napięta"? Chciałbym to oddać do zszycia, ewentualnie wstawienia kawałka skóry w miejsce dotychczasowego i później będzie trzeba wszystko zabarwić na jeden kolor, żeby nie było widać różnicy.
Ravae
 

Re: Jaki środek do skóry?

Post numer:#63  Postprzez zawisza » 20 mar 2014, o 14:52

Troche pozno, ale moze komus sie przyda. Przez chwilę poczułem sie jakbym czytał własnego posta, bo mam dokladnie takie same uszkodzenia.

Renowacja skorzanej tapicerki zajmuje sie np. Colourlock.pl. Maja siedzibę pod Wrocławiem. Na stronie dostępne sa foty ich prac. Za renowacje foteli plus kanapa chcieli ode mnie 1800zł. Ewentualne naprawy tapicerskie we wlasnym zakresie lub dodatkow platne tapicerowi, ktory z nimi wpsolpracuje. Stawki tapicera nie udalo mi sie ustalic, ma tak zajete terminy. Po naprawie fotele maja być jak z fabryki, gwarancja na rok, przy konserwacji ich kosmetykami efekt ma sie utrzymywac na lata.

Jest też Lederzentrum.pl, ktorzy tez maja siedzibe gdzies w okolicach Jeleniej Góry, ale wspolpracuja z warsztatami w kazdym wojewodztwie. Fotki na stronie mnie nie przekonały (głownie male naprawy, brak kompletenj renowacji) + cena za renowacje 2000zł, więc dałem sobie spokój.

Ostatnio dowiedziałem się, ze podobnymi pracami zajmuje sie siec warsztatów napraw smart - S-Plus, ale na razie nic więcej nie wiem.
zawisza
Rekrut
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 sie 2013, o 13:03
Lokalizacja: Pomorze
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Re: Jaki środek do skóry?

Post numer:#64  Postprzez barteckiGDY » 26 mar 2016, o 20:59

Panowie od tygodnia jestem posiadaczem BMW e30 cabrio. Wszystko pięknie ale chcę auto doprowadzić do ładu. Pierwsze co to muszę ogarnąć środek. Poniżej zdjęcia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Czy według was da się tą skórę uratować ? Rozumiem, że nie będzie to nówka( pytałem o ceny nowej skóry to z robocizna na oryginalnej skórze koszt całego auta z boczkami kierownicą i innymi :cen: oscyluje wokół 13tys PLN), ale wiem że regenracja czasem potrafi zdziałać cuda...
barteckiGDY
Uczeń
 
Posty: 18
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 15:09
Lokalizacja: Gdynia
Moje BMW: 320
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Re: Jaki ?rodek do skóry?

Post numer:#65  Postprzez lodowa » 21 mar 2017, o 12:33

to teraz efekty mojej pracy z pomoca shiny garage

Obrazek

:)
lodowa
Uczeń
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 mar 2017, o 14:39
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Re: Jaki ?rodek do skóry?

Post numer:#66  Postprzez Grzesiek2290 » 5 mar 2019, o 10:48

Strasznie sie błyszczy po prawej stronie. Malowane?
E30 325i 87' - rozebrałem i nie umiem złożyć
Grzesiek2290
Doktor
 
Posty: 3883
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 19:14
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B2X
Instalacja LPG: NIE

Re: Jaki ?rodek do skóry?

Post numer:#67  Postprzez perso » 5 kwi 2019, o 12:02

Ostatnio odkryłem do skóry samochodowej, taki fajny wypełniacz który bardzo dobrze sprawdza się do usuwania tych wszystkich uszkodzeń mechanicznych.
perso
Uczeń
 
Posty: 12
Dołączył(a): 7 lut 2017, o 07:59
Moje BMW: e30
Nadwozie: Sedan
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Re: Jaki ?rodek do skóry?

Post numer:#68  Postprzez Grzesiek2290 » 8 kwi 2019, o 14:00

Jak ma być w miarę trwały efekt to szpachlowanie i malowanie raczej ale to też w opinii doświadczonych pudrowanie syfa.
E30 325i 87' - rozebrałem i nie umiem złożyć
Grzesiek2290
Doktor
 
Posty: 3883
Dołączył(a): 27 sie 2007, o 19:14
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B2X
Instalacja LPG: NIE

Re: Jaki ?rodek do skóry?

Post numer:#69  Postprzez vantage » 18 mar 2021, o 11:45

Witam, jeżeli szukacie najwyższej jakości kosmetyków samochodowych popularnych producentów oraz firmy z profesjonalnymi usługami detailingu to polecam strone www.carstyling.pl
vantage
 

Poprzednia strona


  • Reklama

Powrót do Blacharstwo & Tapicerstwo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

  • Reklama