[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Stary high - end - jaki wybrać?

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Post numer:#16  Postprzez Michas » 13 lip 2009, o 22:23

wlasnie tez sie nad nim mocno zastanawiam ale cos zero kontaktu ze strony sprzedajacego ;/
Michas
 

Reklama

Post numer:#17  Postprzez Paul » 14 lip 2009, o 21:19

no, to na razie po temacie, Blaupunkt New York już do mnie jedzie :)

zobaczymy jak to gra :)
Paul
Profesor
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#18  Postprzez Michas » 14 lip 2009, o 21:46

a do mnie sie nawet nie odezwal ;/ a bylem mega napalony ;)

chociaz z drugiej strony pewnie w pierwszym tygodniu stracilbym szybe ;)
Michas
 

Post numer:#19  Postprzez valdi80 » 14 lip 2009, o 23:00

Paul napisał(a):no, to na razie po temacie, Blaupunkt New York już do mnie jedzie :)

zobaczymy jak to gra :)


Jak będzie lipa to pójdzie na mnie :lol:
Opisz wrażenia, ja się takim tylko w sklepie bawiłem, zawsze bardzo mi się podobał. :cool2:
valdi80
Stażysta
 
Posty: 424
Dołączył(a): 15 wrz 2007, o 21:22
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#20  Postprzez Paul » 15 lip 2009, o 02:20

Michas napisał(a):a do mnie sie nawet nie odezwal ;/ a bylem mega napalony ;)

chociaz z drugiej strony pewnie w pierwszym tygodniu stracilbym szybe ;)


jeśli mówisz o tym z allegro to dwa dni z nim mailowałem - miałem małe ciśnienie ale jakbym go nie kupił to pewnie bym się szykował na alpinkę wiec ze spokojem maile szły :)

alpinka też niczego sobie ale droższa nieco bo 600zł
Obrazek

A szyby nie stracę mam nadzieję bo moje auto raz na dwa miesiące stoi pod sklepem lub na mieście bez mojego dozoru i to nie dłużej niż to konieczne.

valdi80 napisał(a):Jak będzie lipa to pójdzie na mnie :lol:
Opisz wrażenia, ja się takim tylko w sklepie bawiłem, zawsze bardzo mi się podobał. :cool2:


właśnie dziś zacząłem przesłuchiwać lepsze płytki dla porównania później - zobaczę co z moich głośników Blau wyciśnie - podejrzewam ze to radio to będzie początek zmiany całego audio a przodem włacznie, a już takie ładne hertze miałem... :)
Paul
Profesor
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#21  Postprzez Knox325 » 15 lip 2009, o 02:40

O coś takiego mi chodziło, z korektorem suwakowym...spoko niezły to wypas kiedyś musiał być!
Bavarian Motor Works
Knox325
Stażysta
 
Posty: 512
Dołączył(a): 28 lis 2007, o 00:54
Lokalizacja: WWA/Olsztyn
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#22  Postprzez Paul » 15 lip 2009, o 12:09

i do dzisiaj jest wypas - to tak jak z M3 są cukierki które dają rade bez względu na wiek :)

mi też chodził po głowie taki Alpine, ale Blau też powinien dać radę, tylko że nie wiele o nim można z netu wyczytać - nawet na zagranicznych stronach właściwie nic nie ma... jedyne co gdzieś wyczytałem to że nowy niby kosztował 4000E i to co podał wcześniej Valdi.

Jakby ktoś coś znalazł to poproszę o linka.

[ Dodano: 16-07-2009, 11:02 ]
valdi80 napisał(a):Opisz wrażenia, ja się takim tylko w sklepie bawiłem, zawsze bardzo mi się podobał. :cool2:


wrażenia estetyczne - mieszane trochę- podświetlenie idealne do bmw - duza możliwość regulacji kontrastu jasności itp, można nawet regulować jasność z włączonymi światłami i z wyłączonymi.
radio pasuje do deski o niebo lepiej niż moj poprzedni Sony (srebrny) jednak opuszczany panel swoje zajmuje i radio sporo wystaje. Jednak to rzecz drugorzędna bo widziałem gorzej wyglądające radia hi-fi.
Myślałem że w słońcu wyświetlacz będzie nieczytelny ale jest zupełnie odwrotnie.

dźwięk - mimo ze radio ma mniej mocy (4x35w) to czuć różnice po przesiadce z Sonego który miał o 10w więcej i kilka lat mniej, z radia idzie więcej wycisnąć, głośniki nie duszą się na jak jest głośno o ile dobrze ustawi się bass - bo na to przy braku tuby nie ma mocnych.
Do tego blu ma kosmiczny equalizer w którym manualnie ustawiamy sobie podbicie poszczególnych tonów (coś jak w winampie)

Więcej opiszę jak ponagrywam kilka płyt cd-r (mp3 nie czyta) i podłączę mp3 pod aux.

Teraz przydało by się zastąpić tylne Nokie czymś z wyższej półki, może Hertz do kompletu z przodem.
No i mini skrzynka w bagażnik żeby odciążyć z niskiego tonu głośniki we wnętrzu.

[ Dodano: 05-04-2010, 00:29 ]
odświeżamy.

pytanie, Zamienić NEw Yorka na Nakamichi CD300 ?
Paul
Profesor
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#23  Postprzez jackx-36 » 5 kwi 2010, o 10:04

Paul napisał(a):pytanie, Zamienić New Yorka na Nakamichi CD300 ?
jackx-36
Profesor
 
Posty: 2267
Dołączył(a): 4 lut 2007, o 12:17
Lokalizacja: skątowni :)
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#24  Postprzez valdi80 » 5 kwi 2010, o 16:39

Paul napisał(a):pytanie, Zamienić NEw Yorka na Nakamichi CD300 ?


Nie !!! :cha:
Wozu braucht man einen Stern, einen Blitz oder 4 Ringe...?! Zum Leben braucht man nur 2 Nieren
www.youngtimerhouse.pl
https://www.facebook.com/youngtimerhouse
valdi80
Stażysta
 
Posty: 424
Dołączył(a): 15 wrz 2007, o 21:22
Lokalizacja: Białystok
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#25  Postprzez Paul » 6 kwi 2010, o 15:47

Valdi rzeczowa odpowiedz ;)

po tym co wyczytałem o podzespołach w CD300 jestem przerażony, chociaż nazwa Nakamichi kusi :)
Paul
Profesor
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#26  Postprzez Chawka » 6 kwi 2010, o 17:00

miałem w e34 doczynienia z nakamichi. Nie pamietam dokladnie jaki byl to model ale cos bardzo podobnego do tego

Obrazek

I po zmianie na Kenwooda kdc który teraz obecnie jest w ofercie za ok ~400zl to nakamichi mogłbym wrzucic do potoku, jeżeli chodzi o jakość brzmienia , nie jestem zadnym audiofilem, ale roznica naprawde była znacząca, tak wiec mysle ze warto pomyslec zanim wyskoczy sie z paru stowek na nakamichi ;p
Chawka
 

Post numer:#27  Postprzez Paul » 6 kwi 2010, o 18:31

Chawka, to co poakzałeś to z tego co wiem jeszcze wyższy model niż ten który ja mam w zasięgu, tym bardziej będzie lipa z tego, no cóż nie zamieniam ;) dzięki
Paul
Profesor
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#28  Postprzez Chawka » 6 kwi 2010, o 18:44

podejrzewałem własnie ze to musial byc bardzo wysoki model jak na tamte czasy. Byla do tego jeszcze oryginalna zmieniara itp, ktos sie niezle wykosztował ;)
Chawka
 

Post numer:#29  Postprzez Leon » 6 kwi 2010, o 20:38

Chawka napisał(a):jakość brzmienia


Z tą jakością dźwięku to właśnie różnie bywa...
Byłem ostatnio na przymiarce do oryginalnego radia z BMW E30 ( 2 radyjka do sprawdzenia ) i po podpięciu byłem lekko zdziwiony....
Te ori radia grają o wiele gorzej niż moje JVC.
Fakt..wyglądają świetnie w desce E30 w porównaniu do nowoczesnej stylistyki JVC ale chyba jednak nie zamienię radyjka.
Tez nie jestem jakimś audiofilem ale różnica była aż nadto słyszalna..na niekorzyść ori radyjka.
Leon
Doktor
 
Posty: 2715
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:36
Lokalizacja: Sosnowiec
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#30  Postprzez Paul » 6 kwi 2010, o 20:43

LeonE30, ale to że ori radio to lipa to oczywiste, bavaria z e30 jest słaba, Blau to moje 5 radio w e30, dotąd nić lepiej nie grało.
Paul
Profesor
 
Posty: 2202
Dołączył(a): 11 kwi 2008, o 23:51
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona


  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama