[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Kostka radia i radio Bavaria C professional rds

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Kostka radia i radio Bavaria C professional rds

Post numer:#1  Postprzez Cychu71 » 7 paź 2009, o 23:34

Witam

Mam taki pytanie. Na allegro znalazłem taką oto KOSTĘ radia. I tak u siebie w samochodzie kable od radia są uciętę i teraz czy tę ucięte kable mają być podlączone do tej kwadratowej czarnej kostki czy jakoś inczej??

Mam nadzieje że napisałem to w miarę zrozumiale a sam jakoś nie mogę do tego dojść.

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 14 paź 2009, o 13:27 przez Cychu71, łącznie edytowano 2 razy
Cychu71
 

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Post numer:#2  Postprzez mck » 7 paź 2009, o 23:55

Teoretycznie to co znalazłeś to jest przejściówka z niestandardowej kostki BMW na kostkę w standardzie ISO.

Owszem, możesz to kupić i swoje obcięte kable upinać do tej dużej kostki, ale nie wiem jak je tam zamontujesz zeby nie wypadały. Już chyba lepszym pomysłem byłoby kupić przejściówkę, uciachać tą dużą kostkę a kable poupinać bezpośrednio do tych dwóch mniejszych...
Obrazek
mck
Inżynier
 
Posty: 842
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: z nienacka
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#3  Postprzez Cychu71 » 14 paź 2009, o 13:29

Aha teraz mam inne pytanie. Kupiłem radio z tematu i zauważyłem że z tyłu nie ma miejsca na kabel antenowy. Czy antene trzzeba podłączyć przez jakąś przejściówkę z kostki czy przerobić kabel antenowy??
Cychu71
 

Post numer:#4  Postprzez mck » 14 paź 2009, o 16:23

Obrazek

takie? Ale przecież ja tu widzę normalnie złącze antenowe (lewy dolny róg), tylko że może musisz zastosować jakiegoś rodzaju przejściówkę? DIN<->ISO

Może taką?
Obrazek

link do aukcji: (koniec za 12 dni) http://allegro.pl/item778198497_przejsc ... f_vat.html
Obrazek
mck
Inżynier
 
Posty: 842
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: z nienacka
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#5  Postprzez Mosky » 14 paź 2009, o 16:32

mck napisał(a):Teoretycznie to co znalazłeś to jest przejściówka z niestandardowej kostki BMW na kostkę w standardzie ISO.

Owszem, możesz to kupić i swoje obcięte kable upinać do tej dużej kostki, ale nie wiem jak je tam zamontujesz zeby nie wypadały. Już chyba lepszym pomysłem byłoby kupić przejściówkę, uciachać tą dużą kostkę a kable poupinać bezpośrednio do tych dwóch mniejszych...


To jest przejściówka z ISO na te bawarskie radio własnie.... możesz obciąć żeńskie końcówki na ISO i przylutować samą wtyczkę do instalacji samochodowej ale ja bym wolał kupic to :
http://www.allegro.pl/item780558015_wty ... _8pin.html
a potem normalnie wpiąć przejściówke.... ale twoj wybór
Mosky
 

Post numer:#6  Postprzez Cychu71 » 14 paź 2009, o 16:54

mck U mnie tył radia wygląda tak :
Obrazek
Jak widać złącza antenowego brak :/
Cychu71
 

Post numer:#7  Postprzez mck » 14 paź 2009, o 23:29

Cychu71 napisał(a):mck U mnie tył radia wygląda tak :
[url=http://images37.fotosik.pl/210/1451e405a94de992m.jpg]Obrazek[/URL]
Jak widać złącza antenowego brak :/


Zwariowałem. No to ja Cię już dalej w błąd nie będę wprowadzał. Może ktoś inny poradzi?
Obrazek
mck
Inżynier
 
Posty: 842
Dołączył(a): 10 paź 2008, o 23:29
Lokalizacja: z nienacka
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#8  Postprzez Yaninnya » 22 lis 2009, o 15:54

Cychu71, twoje radio to zapewne Bavaria C Professional RDS? Twój problem, to fakt, że masz tylko pół tego radia. Sklada się ono z dwóch części, druga jest mocowana pod deską rozdzielczą. Na E30.de jest to dość dokladnie opisane:
Kliken machen
Jak widać, wyjście antenowe jest w tej drugiej części.
Jan
Yaninnya
Student
 
Posty: 151
Dołączył(a): 16 sie 2009, o 10:59
Lokalizacja: St. Brelade, Jersey
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

  • Reklama

cron