[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Głośniki Cabrio Plug and Play

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Głośniki Cabrio Plug and Play

Post numer:#1  Postprzez Lucky13 » 17 mar 2013, o 15:39

Witam koledzy mam pytanie mianowicie czy 2 drożne głośniki magnat za około 100zł za komplet 2 głośników 2 drożnych coś takiego podejdą plug and play na przód i tył do mojego Cabrio mowa o 2 drożnych głośnikach półki średniej niższej za około 100zł za komplet Obrazek

chciałbym zrobić to tak żeby było jak w oryginale i pasowały seryjne maskownice żeby nic nie ciąć ani psuć
Pomocy :jawdrop:
Lucky13
Uczeń
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 16:30
Lokalizacja: Nisko
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Post numer:#2  Postprzez Pietrek » 17 mar 2013, o 17:05

Nie mogę pomóc, moja kryształowa kula nie pokazuje mi wymiarów i parametrów głośnika.


Pozdrawiam, wróżbita Maciej.








Zamiast okręcić maskownicę i zmierzyć otwory montażowa oraz wnękę, Ty wolisz zadać pytanie bez jakichkolwiek szczegółów i czekać aż ktoś wypisze Ci swoje domysły...
Nawet pod sklepem jakbyś to zmierzył, wiedziałbyś jakie głośniki się zmieszczą...
Kiedy nie było internetu, ludzie wykazywali więcej inwencji.
Pietrek
Moderator
 
Posty: 5422
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 17:19
Lokalizacja: Czeladź
Moje BMW: 325e
Nadwozie: Sedan
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#3  Postprzez Lucky13 » 17 mar 2013, o 17:19

Rozumiem twoje oburzenie po prostu chodzi mi o to czy jakiekolwiek akcesoryjny głośnik tam wejdzie ja wiem że wszystko trzeba pomierzyć myślałem że temat przyda się potomnym jeśli nie to sory można zamknąć a jak będzie ładna pogoda to się tym zajmę .Pozdrawiam leniwy Józek
Lucky13
Uczeń
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 16:30
Lokalizacja: Nisko
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#4  Postprzez Pietrek » 19 mar 2013, o 01:34

oryginalnie są 130/135mm żeby włożyć cokolwiek większego, trzeba kombinować z dystansem MDF, wtedy znowu nie będzie pasować maskownica i tą też trzeba przerabiać.
Pietrek
Moderator
 
Posty: 5422
Dołączył(a): 26 lut 2008, o 17:19
Lokalizacja: Czeladź
Moje BMW: 325e
Nadwozie: Sedan
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#5  Postprzez Lucky13 » 20 mar 2013, o 18:23

Ja wiem że oryginalne są 130 chodzi mi o to czy jak dam 2 drożne 130 jakieś akcesoryjne to czy zmieści się maskownica seryjna wiadomo że im większy głośnik tym dystanse itp... po prostu chodzi mi czy czy wsadzał już ktoś jakieś głośniki inne niż papierowe 20 letnie i wyglądało to jak oryginał bez większych kombinacji mowa o głośnikach 130 akcesoryjnych 2 drożnych fajnie było by jakby wypowiedział się ktoś kto już to czynił :)
Lucky13
Uczeń
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 wrz 2012, o 16:30
Lokalizacja: Nisko
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#6  Postprzez pawel_nopl » 20 mar 2013, o 22:08

Tak mieszcza sie inne, tylko musze byc dobrego wymiaru. Ja ma u siebie inne i nie ma problemu.

Pietrek dobrze pisze. Wez sobie wymontuj starego glosnika i kup o podobnych wymairach, to napewno ci sie zmieszcza.
Zrob cos, a nie zadajesz pytace typu: "Czy te spodnie beda na mnie pasowaly?" Jak nie zmierzysz, albo nie bedziesz znal rozmaru, to moze tak, moze nie
Obrazek
pawel_nopl
Stażysta
 
Posty: 474
Dołączył(a): 23 mar 2009, o 21:48
Lokalizacja: Swidnica / Norwegia
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#7  Postprzez Jasmen » 21 mar 2013, o 20:46

Ja próbowałem z tylu w cabrio zamontować jakiegoś kenwooda 2 drożnego 130mm i nie dało się później założyc tej maskownicy z boczka bo syczek w głosniku za bardzo wystawal. Najlepiej szukaj czegoś jednodrożnego
Jasmen
Inżynier
 
Posty: 884
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 14:36
Lokalizacja: Kluczbork
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M50B25
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: 728
Nadwozie: Sedan
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: TAK



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

  • Reklama

cron