[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Becker (indianapolis) plus iPod

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Becker (indianapolis) plus iPod

Post numer:#1  Postprzez M-Technic2 » 19 maja 2013, o 12:31

Witam
Czy ktos sie orientuje ,czy sie da podlaczyc jakims dostepnym kablem iPoda pod Becker'a Indianapolis chyba 7920 ?
Jak ktos moglby podac nazwe kabla jesli taki istnieje.
z gory dzieki.
M-Technic2
Magister
 
Posty: 1296
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 23:31
Lokalizacja: R-do-M
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Post numer:#2  Postprzez Qbens » 19 maja 2013, o 13:47

Jedź do Firleja na Wałową albo innego ogarniętego człowieka i niech Ci wyprowadzi kabel audio z radia, mnie znajomy kiedyś puścił takie wejście i działało wszystko elegancko, inaczej to nie wiem czy się da to podłączyć.
Qbens
Uczeń
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7 mar 2010, o 20:33
Lokalizacja: Radom
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#3  Postprzez M-Technic2 » 19 maja 2013, o 14:28

tez tak myslalem ale wtedy nie bedzie ladowania iPoda... jak kojarzysz to chcialbym go podlaczyc przez ta szeroka wtyczke nie przez sluchawki,hmmm nie wiem czy to wogole wlasnie sie da
M-Technic2
Magister
 
Posty: 1296
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 23:31
Lokalizacja: R-do-M
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#4  Postprzez Qbens » 19 maja 2013, o 18:31

Wiem, że z kaseciaka da się wyprowadzić USB więc z CD pewnie też tyle, że przy wyprowadzeniu z kaseciaka trzeba było zrezygnować z kasety, przynajmniej kiedyś tak robili. Czasu trochę upłynęło więc pewnie i ktoś to dopracował lepiej tak więc musisz się pytać po elektronikach czy to ogarnie ktoś na miejscu.
Qbens
Uczeń
 
Posty: 37
Dołączył(a): 7 mar 2010, o 20:33
Lokalizacja: Radom
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#5  Postprzez M-Technic2 » 19 maja 2013, o 21:31

znaczy domyslam sie ze jakos tam mniej lub bardziej da sie to ogarnac ,chociaz mi chodzi o zwykly ory kabel ktory moge wpiac w radio ,szperajac glebiej w necie na zagranicznych stronach do innych modeli Beckerow nie koniecznie nowszych takie kable sie przewiaja ,ale dokladniej nie moge sie wczytac skad sa itp ,myslalem ze moze ktos tu mial stycznosc ,na allegro albo w polskich forach puki co nic nie wyczytalem ,sensownego. Ale dzieki za zainteresowanie , do firleja przy okazji podlece i zapytam,moze on bedzie akurat cos wiedzial
M-Technic2
Magister
 
Posty: 1296
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 23:31
Lokalizacja: R-do-M
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

  • Reklama