[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Radio z USB

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Radio z USB

Post numer:#1  Postprzez drRiko » 19 maja 2016, o 21:55

Witam
Aktualnie jestem na etapie poszukiwań radia do mojej e30 , moje wymagania to USB i wygląd który wpasuje się w resztę otoczenia czyli bursztynowe podświetlenie + bursztynowy wyświetlacz + matowa obudowa. Długo szukałem i znalazłem tylko dwa radia które mi odpowiadają:
Clarion FZ102e
Obrazek
oraz Kienzle mcr-1016bt
Obrazek

Oczywiście są trudno dostępne, bynajmniej ja na takowe nie natrafiłem. Dlatego jestem ciekaw co wy macie w swoich autkach bo może akurat znajdzie się alternatywa :)
drRiko
Uczeń
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 maja 2014, o 14:00
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: Radio z USB

Post numer:#2  Postprzez Lukaz » 25 maja 2016, o 13:59

Podpinam się pod zapytanie..
Ten Clarion nawet ładnie się tam wpasowuje :cool2:
Lukaz
Rekrut
 
Posty: 9
Dołączył(a): 7 lis 2015, o 09:02
Lokalizacja: BP
Moje BMW: 318
Nadwozie: TC Baur
Silnik: M10B18
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 525
Nadwozie: Sedan

Re: Radio z USB

Post numer:#3  Postprzez pezik » 8 gru 2016, o 16:20

Kupiłem do swojej e30 tergo Clariona fz102e. Szału wielkiego nie robi. Za to jest nowoczesne - ma usb ale nie wygląda jaki inne aftermarketowe radia. Jest stonowane. Nie gra jakoś głośno. Ma niską moc i dlatego nie wiem jakie głośniki kupić. W sensie nie chce płacić dużej kasy za głośniki które i tak nie będą wykorzystane.

Dletego moje pytanie do was: Jakie głośniki kupić do ori otworów? Tak żeby grało to możliwie najlepiej i nie kosztowało milionów.
pezik
Uczeń
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 sty 2016, o 09:45
Moje BMW: 335i
Nadwozie: Touring
Silnik: M30B35i
Instalacja LPG: NIE
Instalacja LPG: NIE

Re: Radio z USB

Post numer:#4  Postprzez arturross15 » 11 gru 2016, o 23:33

Zapomnij o basie z taniego głośniczka 13mm. Albo kupisz byle co, choć by oryginalne woferki , albo idziesz w koszta, kupujesz coś drogiego i do tego oczywiście wzmacniacz. A co do radia to masz tu viewtopic.php?f=42&t=7297 masę propozycji
Wysłano z NOKIA 3310.
arturross15
Student
 
Posty: 172
Dołączył(a): 18 sie 2013, o 20:17
Lokalizacja: leszno
Moje BMW: 316
Nadwozie: Coupe
Silnik: M10B18
Instalacja LPG: NIE

Re: Radio z USB

Post numer:#5  Postprzez dzikuPL » 23 gru 2016, o 16:20

Zależy, co kto rozumie przez "tani" głośnik.

U mnie w turasie mam staaare mac-audio za grosze ze złomu wzięte z jakiegoś trupa i coś tam klepną. Ale, sam głośnik nic nie da...

Trzeba mieć jakąś jednostkę sterującą (ODRADZAM RADIA JVC-psują dźwięk, miałem kilka sztuk...), do tego najlepiej jakiś choćby mały wzmak i tadaam, mamy budżetowe audio, które cieszy nasze ucho.

Dla jeszcze lepszego efektu dobrze byłoby wyciszyć kieszenie.



Co do radia u mnie siedzi Kenwood KDC-130y, jak nie zapomnę podrzucę foto jak u mnie to wygląda ;)
Podświetlenie ma prawie identyko jak oświetlenie w E30 - bursztynowe. To był jeden z głównych aspektów wyboru jednostki sterującej :jum: Oczywiści bebechy też były niemniej ważne. Finalnie wyszło, że i wygląda i gra jak powinno :thu:
dzikuPL
Stażysta
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8 mar 2014, o 11:40
Lokalizacja: SRB-Rybnik
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama