[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

radio nie czyta nagranych płyt

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

radio nie czyta nagranych płyt

Post numer:#1  Postprzez Lysy97 _ » 4 lut 2017, o 23:56

Witam!
Posiadam radio alpine cdm 7861r radio nie jest najmłodsze ale daje radę ma z nim taki problem że nie czyta mi płyt nagranych. Nagrywam na płytach cd-r w formacie cdaudio z najwolniejsza prędkością jaka jest możliwa za pomocą programu Nero. Płyt są dobrze nagrane bo u znajomego je czyta i grają dobrze a u mnie lipa czasem je czyta a bardzo rzadko najczęściej wyskakuje ERROR a jeśli włożę oryginalna płytę nagrana przez jakieś studio to nie ma żadnego problemy. Wina leży w wieku radio czy raczej po mojej stronie ? Użyłem funkcji szukaj ale nie znalazłem odpowiedzi na mojej pytanie. Jest ktoś w stanie mi pomóc ? Za wszelkie rady dziękuję
Lysy97 _
Uczeń
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2017, o 14:29
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK

Reklama

Re: radio nie czyta nagranych płyt

Post numer:#2  Postprzez dzikuPL » 22 lut 2017, o 13:57

Jakie kumpel ma radio? Bo nie napisałeś finalnie. Ma takie same i u niego bangla a u Ciebie nie? Czy ma inne? Bo to jakby nie było dość istotna informacja ;)

Spróbuj to nagrać przez windows media player jako tracki i zmieścić się w "minutach", albo skonwertuj pliki do WAV i powinno działać.

I tak nie do końca czaje co napisałeś: "u mnie lipa czasem je czyta a bardzo rzadko najczęściej wyskakuje ERROR" Czyli czasem "czyta" płytkę ale jednak rzadko a najczęściej wywala ERROR?
dzikuPL
Stażysta
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8 mar 2014, o 11:40
Lokalizacja: SRB-Rybnik
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK

Re: radio nie czyta nagranych płyt

Post numer:#3  Postprzez Lysy97 _ » 22 lut 2017, o 20:46

Już nie aktualne poprawiło mi się przed śmiercią, chwile było dobrze ale ostatnio radio się już zepsuło do końca. Ale dzięki za pomoc :D :D
Lysy97 _
Uczeń
 
Posty: 16
Dołączył(a): 7 sty 2017, o 14:29
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK

Re: radio nie czyta nagranych płyt

Post numer:#4  Postprzez dzikuPL » 23 lut 2017, o 10:03

No to widocznie radio się ogłaszało, że zbliża się już jego kres ostateczny :jum:
dzikuPL
Stażysta
 
Posty: 343
Dołączył(a): 8 mar 2014, o 11:40
Lokalizacja: SRB-Rybnik
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: TAK



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama