[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Lokalizator GPS

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Lokalizator GPS

Post numer:#1  Postprzez rchmiel » 1 paź 2018, o 10:12

Hej,
Czy ktoś z was jest oblatany w temacie lokaliuzatorow gps - w rozsądnej cenie?! Jest tego tyle, że nie mam pojęcia co wybrać - na pewno chciałbym żeby miał coś w stylu historii lokalizacji w sytuacji gdy pojazd jest w ruchu - tak żeby w razie kradzieży można było po kłębce trafić do celu (np. dziupli). Pewnie dobrze by było żeby miał własne zasilanie np. baterię na 100 dni czy coś w tym stylu.

Z góry dziękuję za pomoc i sugestie ...
rchmiel
Uczeń
 
Posty: 67
Dołączył(a): 1 gru 2008, o 18:32
Lokalizacja: Gdańsk
Moje BMW: 316
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: Lokalizator GPS

Post numer:#2  Postprzez Strzelba » 4 paź 2018, o 15:59

lokalizator to jedno
drugie to gdzie wykupisz usługę i za ile
Nie zadawaj mi na PW pytań po co, dlaczego itp - nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Forum jest do zadawania pytań!!!
NIE ODPISUJE NA PW DOTYCZĄCE DOSTĘPU DO GIEŁDY i SMSy chyba że chcesz bonusik

Czapki bejsbolówki z logo forum
Strzelba
Administrator
 
Posty: 3760
Dołączył(a): 17 gru 2006, o 19:32
Lokalizacja: z zamiedzy
Moje BMW: 328iC
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 318iS
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE

Re: Lokalizator GPS

Post numer:#3  Postprzez MBK » 12 paź 2018, o 00:27

Bateria na 100 dni to chwyt marketingowy, działa to w ten sposób, że lokalizator jest w trybie czuwania i na wysłany sygnał się w ciągu tych 100 dni wzbudzi i spróbuje się zalogować i znaleźć swoją pozycję.
W trybie włączonym, że stale wysyła logi z pozycją, bateria wytrzyma około doby.
Ja w 2 lokalizatorach miałem problem z pachnącą baterią gdy jest pod stałym zasilaniem. W jednym pomogło wycięcie baterii i działa tylko na zasilaniu, w drugim bateria uszkodził moduł GPS.
Jeżeli chodzi o usługę, są dostępne darmowe strony obsługujące lokalizatory, ale mają ograniczenie np. jeden moduł do konta czy jedynie 30 dni przechowywania logów, gdzie komercyjne firmy przechowują logi na zawsze.
Ale nawet komercyjne strony nie pomogą na kradzież auta jeżeli złodziej użyje zagłuszacza GPS, moje auto odnalazło się dopiero gdy postawili auto na przeczekanie pod jakimś blokiem. Wtedy lokalizator wysłał po prostu pozycję.
Reasumując: lokalizator taki na jaki Cię stać, niby fajne są te z możliwością odcięcia zapłonu smsem
Koszt serwera jeśli wystarczy Ci miesiąc historii zerowy
Koszt utrzymania karty dla lokalizator w granicach 50zł na rok
szukam ciekawego cabrio dla siebie
MBK
Student
 
Posty: 165
Dołączył(a): 15 paź 2010, o 23:24
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama