[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Pod?wietlenie w ALPINEach ??

Wszystko co jest zwiazane z audio, nawigacją GPS'em, CB, TV itp.
  • Reklama

Podświetlenie w ALPINEach ??

Post numer:#1  Postprzez PIT3R » 17 paź 2008, o 17:18

Przymierzam się do zakupu jakiegoś radyjka firmy ALPINE. Jedną z głównych cech na które zwracam uwagę to współpraca z iPodem, a radyjka tej firmy od jakiegoś już czasu współpracują z iPodami i to większość modeli. Widziałem nie dawno w Norauto wyprzedaż ALPINEa, za nie całe 350 zł można kupić fajny szprzęt z systemem iPod Ready ale... no właśnie, zielone podświetlenie. Pytałem sprzedawcy na ten temat ale otrzymałem odp. że zmienić nie można a innych nie mają. Wyższe modele podobno mają taką funkcję. A jak to jest u Was? A może jest możliwość zmiany podświetlenia w jakimś serwisie? Interesowałoby mnie podświetlenie pomarańczowe lub czerwone (ale to chyba jasne 8) ).
PIT3R
 

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Post numer:#2  Postprzez ardim » 17 paź 2008, o 17:53

alpine cde-9880r swieci na pomaranczowo, i zielono chyba.

Zmiana koloru podswietlenia w serwisie, nie wiem czy mozliwe, a jesli tak to chyba gra niewarta swieczki.
ardim
 

Post numer:#3  Postprzez matisik » 17 paź 2008, o 17:59

można to zrobić, trzeba dużo cierpliwości i dobrą lutownice, tam jest baaardzo dużo diod i są one bardzo małe, raczej szukaj pomarańczowego podświetlenia
matisik
 

Post numer:#4  Postprzez Majkel82 » 17 paź 2008, o 18:00

Ja mam CDE-9874RB teraz kosztuje ok. 420zł ma czarny wyświetlacz, niebieskie 4 przyciski a reszta podświetlana na czerwono. Wg mnie bardzo fajnie wygląda w aucie.
Majkel82
 

Post numer:#5  Postprzez Wojtek-E30 » 17 paź 2008, o 20:02

Musisz poszukać jakiegoś wyższego modelu Alpinki wtedy masz możliwość wyboru podświetlenia - ja mam właśnie piękny kolorek prawie identiko jak podświetlenie w aucie - model 9881R.
Wojtek-E30
 

Post numer:#6  Postprzez PIT3R » 17 paź 2008, o 20:30

Wojtek-E30 napisał(a):Musisz poszukać jakiegoś wyższego modelu Alpinki wtedy masz możliwość wyboru podświetlenia - ja mam właśnie piękny kolorek prawie identiko jak podświetlenie w aucie - model 9881R.


Prawdopodobnie tak zrobię. Wybiorę jakiś wyższy model .
PIT3R
 

Post numer:#7  Postprzez michalm153 » 30 lis 2010, o 21:39

Ja mam ten model Alpine'a http://allegro.pl/alpine-cde-111r-cde-1 ... 17982.html z bursztynowym podświetleniem i dość ładnie się komponuje z podświetleniem deski rozdzielczej :)
michalm153
 

Post numer:#8  Postprzez Adrian900rr » 1 gru 2010, o 00:16

alpine cde-9881r , ma zielone i bursztynowe podswietlanie

tak wyglada samo radio :

Obrazek

a tak wygladalo u mnie w samochodzie , innego foto niestety nie mam

Obrazek
Adrian900rr
Uczeń
 
Posty: 45
Dołączył(a): 4 maja 2010, o 22:08
Lokalizacja: West Side
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#9  Postprzez X_E_O_N » 1 gru 2010, o 17:42

ja mam 9853 i wszystkie kolory podswietlania ..................... jak ktos nie mial doczynienia z lutownica i drukiem smd to tylko narobi sobie problemow z panelem
X_E_O_N
 

Post numer:#10  Postprzez M-Technic2 » 1 gru 2010, o 17:48

A tak wyglada teraz u mnie :) Aparat tez dobrze nie odzwierciedlil wszystkiego ale mysle ze pasuje bdb.

Obrazek
M-Technic2
Magister
 
Posty: 1296
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 23:31
Lokalizacja: R-do-M
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---



  • Reklama

Powrót do Car Audio & GPS

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama