[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Faluje, przygasa, instalacja 1gen a winna przeplywka

Wszystko co jest związane z instalacjami LPG
  • Reklama

Faluje, przygasa, instalacja 1gen a winna przeplywka

Post numer:#1  Postprzez Icek » 3 lut 2013, o 13:37

Male pytanie dotyczace gazu 1 gen, objawy to falowanie na zimnym, przygasanie, mixer podajacy gaz jest przed przeplywomierzem i teraz gdy wsadze przeplywomierz z wyrwana klapka objawy ustaja, nie sprawdzilem dokladnie ale podejrzewam ze spalanie tez spada. Czy to wina regulacji czy ta klapka blokuje przeplyw gazu ? Jest mozliwosc ze przy zamknietej klapce przeplywomierza jakas ilosc ulatuje w strone filtra?
Icek
Uczeń
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 14:36
Lokalizacja: Olsztyn
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Post numer:#2  Postprzez ksx9 » 3 lut 2013, o 13:57

Icek napisał(a):Jest mozliwosc ze przy zamknietej klapce przeplywomierza jakas ilosc ulatuje w strone filtra?


Ulatuje bo w przepływce w m40 obok klapki jest tunel który puszcza powietrze nawet gdy jest ona zamknięta.

Opisz jeszcze jak zachowuje się na ciepłym silniku, jeśli jest dalej tak samo to zostaje tylko regulacja, pewnie ktoś przykręcił śrubę aby było jak najniższe spalanie.

Mikser jest w dobrym miejscu, sam miałem między przepływką, a filtrem powietrza i po dobrym ustawieniu nie było najmniejszego problemu :)

A przepływkę masz sprawną?? Klapka chodzi lekko??
ksx9
Magister
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj
Moje BMW: e36
Nadwozie: Coupe
Silnik: m42b18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#3  Postprzez Icek » 3 lut 2013, o 14:59

Tak przeplywka jest sprawna, na rozgrzanym jest juz dobrze. A z ta sruba regulacyjna to jest tak ze gdy jest odkrecona to czesto strzela w dolot a jak mam przykrecona jak teraz to tylko przy odcieciu i oczywiscie zadnej roznicy w mocy
Icek
Uczeń
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 14:36
Lokalizacja: Olsztyn
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#4  Postprzez duzy30 » 31 lip 2013, o 14:48

zastanow sie nad zalozeniem samego przodu sekw. wtrysku,bo problemy z ta gen beda sie ciagnely za toba a i koszty tez beda rosly
duzy30
 



  • Reklama

Powrót do LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama