[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

gazownik warszawa blos

Wszystko co jest związane z instalacjami LPG
  • Reklama

gazownik warszawa blos

Post numer:#1  Postprzez winzent » 6 mar 2014, o 22:17

Witam. Jest ktoś w stanie polecic dobrego gazownika w warszawie, w sensie takiego co na poważnie ogarnia blosa.
Z góry dzięki za odpowiedź.
winzent
Student
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 21:04
Lokalizacja: wwa
Moje BMW: 325
Nadwozie: Touring
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: TAK

Reklama

Re: gazownik warszawa blos

Post numer:#2  Postprzez pawels5 » 6 mar 2014, o 23:31

Masz jakieś pojęcie o regulowaniu blosa? jeśli tak, to jedź tam gdzie mają analizator i ustaw sobie sam, a on niech mówi tylko czy prawidłowe spaliny. W W-wie jest jakiś na Ryżowej, znajdziesz pewnie w google.
pawels5
Magister
 
Posty: 1323
Dołączył(a): 23 maja 2008, o 00:53
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: 318
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: TAK

Re: gazownik warszawa blos

Post numer:#3  Postprzez winzent » 6 mar 2014, o 23:41

Jakieś pojęcie, miałem wrażenie, że mam. m20b25, chodzi ładnie, jest moc, spalanie niższe, a potrafi strzelić powyżej 4-5k. Parownik rozkręcony 'jak napisali'.. i pomysły się skończyły. Analizator zdecydowanie potrzebny.
winzent
Student
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 21:04
Lokalizacja: wwa
Moje BMW: 325
Nadwozie: Touring
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: TAK

Re: gazownik warszawa blos

Post numer:#4  Postprzez pawels5 » 7 mar 2014, o 20:58

Nie sugeruj się reklamami blosa, że niby nie strzela itp. Poza tym blos to takie urządzenie trochę lepsze od śrubki, więc nie przejmuj się jakąś super dokładną regulacją. Wystarczy analizator i ustawić deko na bogatszą. Jaki masz parownik? bo powinien być ze sporym zapasem, żeby nie był rozkręcony na maxa. To czy strzelać będzie zależy też dużo od stanu głowicy. Jak będziesz miał wywalone prowadnice, to możesz spodziewać się takich kwiatków na obrotach
pawels5
Magister
 
Posty: 1323
Dołączył(a): 23 maja 2008, o 00:53
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: 318
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: TAK

Re: gazownik warszawa blos

Post numer:#5  Postprzez winzent » 7 mar 2014, o 22:20

Reklamami, zasadniczo, sie nie sugerowalem, zainstalowalem i juz. "Slyszalem" ze mniej pali i faktycznie tak jest, fizycznie nie ma dolocie ograniczen, jakie są w wypadku obecnosci miksera, przez tez czuć że jest żwawiej i na pb i na lpg - plus. Nie chodzi o dokładną regulacje.. tylko zeby nie walilo w dolot :). Kable wymienione w wakacje, swiece, przyznam, wymienilem wczoraj, bo sie okazalo ze maja z 5k przelatane. Takze chyba jest szansa, po ogolnej regulacji, ze bedzie ok. A glowica i prowadnice.. przyznam ze nie wiem.. przelatane bez rozbierania 340k prawie, niby chodzi ladnie, jest pier***niecie, nie byla nigdy w nieodpowiednich "rekach".
winzent
Student
 
Posty: 113
Dołączył(a): 25 cze 2008, o 21:04
Lokalizacja: wwa
Moje BMW: 325
Nadwozie: Touring
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: TAK

Re: gazownik warszawa blos

Post numer:#6  Postprzez pawels5 » 7 mar 2014, o 22:38

winzent napisał(a):fizycznie nie ma dolocie ograniczen, jakie są w wypadku obecnosci miksera

No Właśnie, że jest. Blos to też zwężka i musi być, bo podciśnienie wciąga gaz. Ta śmieszna przepustnica, co niby ma dawkować precyzyjnie gaz, niestety nie chodzi tak precyzyjnie, bo budowa membrany jest taka, że chodzi to chu..... Projekt został za wcześnie uśmiercony ze względu na przepisy choojni europejskiej. Gdyby to dopracować, to kto wie....
pawels5
Magister
 
Posty: 1323
Dołączył(a): 23 maja 2008, o 00:53
Lokalizacja: WPR
Moje BMW: 318
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: TAK



  • Reklama

Powrót do LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama