[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Przeróbka instalki lpg z M40 na M20

Wszystko co jest związane z instalacjami LPG
  • Reklama

Przeróbka instalki lpg z M40 na M20

Post numer:#1  Postprzez AddaM » 16 wrz 2008, o 13:41

Witam! Moje e30 przeszło przeszczep silnika z 1,6 na 2,5 m20. Po 1,6 pozostała instalacja gazowa I gen (bez parownika,emulatora wtrysków,no i miksera). Reszta jest tzn. butla, przewód od gazu , okablowanie (przełącznik w kabinie, zaworki z filtrem). Moje pytanko brzmi jaki reduktor (parownik) muszę zakupić?Czy może być coś takiego? Reduktor z tym że napisane jest że to do sekwencji i nie wiem czy sie nada. Drugie pytanie to gdzie w m20 macie podłączone przewody wodne od reduktora? I trzecie jaki blos do tego? Moze znacie jakas firme , model ? I 4 pytanie czy taki emulator da rade założyć bez ciecia kabli? Kostki wyglądają podobnie jak te we wtryskach. emulator



Sorry że tak sie rozpisałem... Pozdrawiam
AddaM
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez kwikuto » 16 wrz 2008, o 19:40

cos czuje ze jak załozysz ta instalacje to bedziesz musiał robić kolejnego swapa! :nienie: jak jaz chesz zainwetowac w gaz to udaj sie do jakiegoś warsztatu... nie rób sam :cen:
kwikuto
 

Post numer:#3  Postprzez AddaM » 16 wrz 2008, o 19:49

Chce sam zakupić potrzebne części i je zamontować a regulacje i ewentualne podpięcie przewodów zlecę już fachurą . Zawsze trochę zaoszczędzę a podpięcie tego wszystkiego nie jest trudne.

Nikt nie ma instalacji gazowej w m20b25? Jakie macie parowniki , jakich firm? Jakie emulatory itp.Pozdr.
AddaM
 



  • Reklama

Powrót do LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama