[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Dare BBS - replika BBS RS

Wszystko na czym sie toczą E30-stki
  • Reklama

Post numer:#31  Postprzez miki » 4 lip 2011, o 00:08

na allegro jest teraz e30cabrio z tymi felgami, nie wyglada to zle ale nawet ja zauwazyłem, że to nie RS jest...
miki
 

Reklama

Post numer:#32  Postprzez Leon » 4 lip 2011, o 12:20

high-tech napisał(a):ps. wieś tańczy i śpiewa



Wsią jest to, że kogoś nie stać na wyłożenie konkretnego hajsu na ori RS a chce mieć ładne koło o wyglądzie zbliżonym do oryginału?

Moim zdaniem to dobra alternatywa dla cholenadranie drogich oryginalnych RSów
Ktoś kto szuka poklasku u kolegów i trzepie gruchę na spotach nad kołem za 5000 zł to fakt, oferta nie dla niego
(oczywiście bez osobistych wycieczek pod konkretnym adresem)
Ostatnio edytowano 4 lip 2011, o 12:33 przez Leon, łącznie edytowano 3 razy
Leon
Doktor
 
Posty: 2715
Dołączył(a): 14 sie 2009, o 11:36
Lokalizacja: Sosnowiec
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#33  Postprzez zabafilip » 4 lip 2011, o 12:29

LeonE30 napisał(a):
high-tech napisał(a):ps. wieś tańczy i śpiewa



Wsią jest to, że kogoś nie stać na wyłożenie konkretnego hajsu na ori RS a chce mieć ładne koło o wyglądzie zbliżonym do oryginału?


Cóż syndykat tydzień już nie śmiga, to takie txt lecą tutaj - tam to chleb powszedni :nienie: :nienie:
Obrazek
zabafilip
Profesor
 
Posty: 2433
Dołączył(a): 3 sie 2008, o 09:16
Lokalizacja: Jutrosin
Moje BMW: 325eA
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B27
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Post numer:#34  Postprzez Jasmen » 4 lip 2011, o 12:42

zabafilip napisał(a):
LeonE30 napisał(a):
high-tech napisał(a):ps. wieś tańczy i śpiewa



Wsią jest to, że kogoś nie stać na wyłożenie konkretnego hajsu na ori RS a chce mieć ładne koło o wyglądzie zbliżonym do oryginału?


Cóż syndykat tydzień już nie śmiga, to takie txt lecą tutaj - tam to chleb powszedni :nienie: :nienie:

Święta prawda :P Ja osobiście też wolałbym dać 2 tyś i mieć nowe koła do lansu niż kupować stare rsy z pękniętymi bębnami i chińskimi rantami. Myślę że te dare są bezpieczniejsze :P Wychodzi na to że w szerokich rs-ach to tylko rotor jest dobry :P
Jasmen
Inżynier
 
Posty: 884
Dołączył(a): 10 lut 2008, o 14:36
Lokalizacja: Kluczbork
Moje BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M50B25
Instalacja LPG: TAK
Kolejne BMW: 728
Nadwozie: Sedan
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: TAK

Post numer:#35  Postprzez E30 ROST » 4 lip 2011, o 12:45

LeonE30 napisał(a):
high-tech napisał(a):ps. wieś tańczy i śpiewa



Wsią jest to, że kogoś nie stać na wyłożenie konkretnego hajsu na ori RS a chce mieć ładne koło o wyglądzie zbliżonym do oryginału?

Moim zdaniem to dobra alternatywa dla cholenadranie drogich oryginalnych RSów
Ktoś kto szuka poklasku u kolegów i trzepie gruchę na spotach nad kołem za 5000 zł to fakt, oferta nie dla niego
(oczywiście bez osobistych wycieczek pod konkretnym adresem)

"
podpisuje sie i ja:D
czesci e30 !! fanatyk upalacz
Obrazek
E30 ROST
Stażysta
 
Posty: 368
Dołączył(a): 23 lut 2011, o 11:27
Lokalizacja: bau wj
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#36  Postprzez faraon20 » 4 lip 2011, o 14:44

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#37  Postprzez AdamKor » 4 lip 2011, o 15:06

Prawdopodobnie się nie znam, nigdy RS na żywo nie widziałem, ale jak dla mnie i mojego samospełnienia, to efekt jest wystarczający.

P.S. Tak, wiem, jestem wieśniakiem. I ch#&j! :D
AdamKor
Stażysta
 
Posty: 590
Dołączył(a): 25 lis 2009, o 17:48
Lokalizacja: Wrocław
Moje BMW: 316i
Nadwozie: -------
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#38  Postprzez faraon20 » 4 lip 2011, o 15:18

AdamKor, nie jesteś wieśniakiem tylko żyjemy w wolnym kraju i każdemu może się podobać co innego.
Mi też te felgi się podobają i wiem że nie stać mnie na ori rsy więc czemu nie kupić nowych podróbek?
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#39  Postprzez Chawka » 4 lip 2011, o 15:23

hm ja tez bardziej bal bym sie chyba nawiertow niz tych podrob, szczerze mowiac to ciezko jest mi wyrazic jakas sensowna opinie, bo nie mialem z nimi kontaktu osobiscie, a ze zdjec to sobie mozna wróżyć.
Chawka
 

Post numer:#40  Postprzez miki » 4 lip 2011, o 20:47

jak chodzi o nawierty i wszytsko wiesz że masz dobrze zrobione, zero bicoa wszystko idealnie to czego sie bać? w takim przypadku wiesz, że masz porządna markową felgę o sprawdzonej wytrzymałości - piszę na przykładzie robionych przeze mnie BBSów a nie o spawanych kilka razy rsach


W TYM PRZYPADKU TAK NAPRAWDĘ NIE CHODZI O TO CZY WIDAĆ, ŻE TO PODRÓBA CZY NIE, A O WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁU BY PO PIERWSZYM KONTAKCIE Z DZIURĄ FELGI NIE BYŁY DO WYRZUCENIA!

to moje zdanie, ale z chęcią bym poznał opinie kogos kto na tym jeździ na codzień
miki
 

Post numer:#41  Postprzez kris » 4 lip 2011, o 20:56

miki napisał(a):W TYM PRZYPADKU TAK NAPRAWDĘ NIE CHODZI O TO CZY WIDAĆ, ŻE TO PODRÓBA CZY NIE, A O WYTRZYMAŁOŚĆ MATERIAŁU BY PO PIERWSZYM KONTAKCIE Z DZIURĄ FELGI NIE BYŁY DO WYRZUCENIA!


Mam to samo zdanie. Na Keskinach ludzie jeżdżą i jakoś nikt nie wytyka palcami, że to podróba OZ. Ba, nawet na felgengarage.de są na równi z tymi cholernymi RS'ami.

Problem w tym, że jeśli mają się rozwalić nawet na 100 dziurze tak, jak na wcześniej zamieszczonym przeze mnie zdjęciu (czyli prawie cały rant odpadł) to ja nie chcę ich nawet za 50zł/szt, bo czasami pieniądze to nie wszystko, ważniejsze bezpieczeństwo.

Nawierty też są bluźnione a większość osób, która posiada RS'y właśnie na takich jeździ - mi to nie przeszkadza, zupełnie - wiem że jest bezpiecznie i tyle.
kris
 

Post numer:#42  Postprzez faraon20 » 4 lip 2011, o 23:41

Poczekamy na opinię będziemy dyskutować czy się nadają czy nie.
Jak będą ok z wytrzymałością to się przyjmą tak jak się przyjęły keskiny kt1, tak samo bk racing.
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#43  Postprzez kris » 4 lip 2011, o 23:52

Na tę opinię szybko nie ma co liczyć - na razie ma te felgi 2 osoby na krzyż, poza tym trzeba trochę km pojeździć, żeby móc cokolwiek oceniać.
kris
 

Post numer:#44  Postprzez high-tech » 5 lip 2011, o 00:47

Jak ktoś nie widzi różnicy w tym, żeby miec oryginał, albo podróbę, to o czym my wogóle rozmawiamy?! Pisze ktoś, że jak się kupi za 5000zł felgi to jest spust na zlotach, ale w kolejnym zdaniu, czytam, że ktoś sobie kupi za 2000zł felgi chińskie bo są tanie i podobne do RSów i będzie lans. Hehe, to to za 2000 jak się kupuje dla lansu, to wtedy można i jest to akceptowalne?! Ale jak się kupi za 5000zł to jest kaszana :duh:

Oczywiście, żyjemy w wolnym kraju i każdy może miec swoje zdanie. Dla mnie takie felgi to porażka. Wolałbym borbety, azevy, a nawet ory słoneczka niż takie podróby. Tylko tyle. Tak samo jak wolałem latać w podstawówce w trampkach, a nie w adibosach z 4 paskami, choć faktycznie wyglądały prawie jak adidasy :lol:

pozdro
high-tech
Student
 
Posty: 196
Dołączył(a): 24 gru 2007, o 09:57
Lokalizacja: Modlin Twierdza
Moje BMW: e3x
Nadwozie: Coupe
Silnik: m70b50
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Post numer:#45  Postprzez Arczi e30 » 6 lip 2011, o 12:58

kris napisał(a):Arczi e30, muszę przyznać, że pomysł dobry tyle, że trzeba by było mieć pod ręką kogoś ogarniętego w temacie felg żeby wiedział jaki skład co za sobą niesie.


dlatego nawet nie mając zasugerowałem żeby zrobić strzał jakiś markowych felg .. i zobaczyć jak % różnią się oba wyniki ..

muszę przyznać że felgi na tym cabrio robią fajne wrażenie .. można zrozumieć że nie którym żyć by nie dawał fakt że to nie ori felgi .. i OKEY zgadzam się .. za 2000zł to można spokojnie kupić jakieś zajebiste felgi .. nie koniecznie rs .. ja osobiście bym nie założył ani tych pseudo rs-ów jak dla mnie są za drogie i spokoju nie dałby mi fakt że nie ori .. , ani też nie kupiłbym ori rsów za 4 czy 5 tysiecy .. jest wiele fajnych modeli felg .. wolałbym na dobre wczasy jechać .. ale to pewnie przez ilość posiadanej gotówki .. bo 5tka to dla mnie sporo
Obrazek
Gites majonez :D
Arczi e30
Profesor
 
Posty: 2426
Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 07:45
Lokalizacja: Płock
Moje BMW: 32xx
Nadwozie: Sedan
Silnik: mxxbxx
Instalacja LPG: NIE

Poprzednia stronaNastępna strona


  • Reklama

Powrót do Felunek & Opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama