[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Dare BBS - replika BBS RS

Wszystko na czym sie toczą E30-stki
  • Reklama

Dare BBS - replika BBS RS

Post numer:#1  Postprzez faraon20 » 1 lip 2011, o 21:14

Co sądzicie o tych felgach?
Ktoś ma jakieś opinie?
Mailowałem z gościem który handluje nimi na allegro i mówi że są dobrze wykonane, nie w chinach ale przez firmę Dare z Anglii.
Śrubki imitacje, żeby nie było za pięknie. Dobre jest to że ma w różnych rozmiarach, 4x100. Np. 16" 8j et15 i 9j et20 czyli idealne do e30.
Obrazek
Obrazek
A tak wyglądają na audi 80, jak na razie na e30 nie znalazłem zdjęć.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Reklama

Post numer:#2  Postprzez M-Technic2 » 1 lip 2011, o 21:24

z tego co wiem kosztuja cos kolo 1900zl ,cena jak dla mnie o min kilka stowek za duza zeby byly bardziej atrakcyjne ,fakt rozmiary sa ciekawe ,co do samego kola mysle ze to dobra alternatywa do ory RS za ktorego jak wiadomo w takim setupie i dobrym stanie (nie spawane itp) plus rozstaw ory 4x100 trzeba dac conajmniej dwa razy tyle i wez je znajdz !,a i tak na nich tez strach jezdzic zeby czegos nie zagiac na naszych polskich drogach,przy tych mniej bym sie przejmowal.za 1600 bym chyba sam je wziol :)
M-Technic2
Magister
 
Posty: 1296
Dołączył(a): 27 maja 2009, o 23:31
Lokalizacja: R-do-M
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#3  Postprzez kris » 1 lip 2011, o 21:46

Ja swego czasu chciałem kupić, ale sprzedający to co mi napisał dobiło gwóźdź do trumny i powiedziałem stanowcze nie. To treść maila (w odpowiedzi na moje dociekliwe pytania, dlaczego Dare Motorsport na swojej stronie ich nie wystawia):

"nie ma ich na ich stronie www. Felgi sa ich nowym modelem RS i ja odbieram praktycznie cala ich produckje i sprzedaje w calej europie. Wspolpracuej z Dare od 6 lat i miesiecznie sprzedja bardzo duzo ich felg i duzo modeli jest robione tylko dla mnie."
Ostatnio edytowano 18 sty 2012, o 01:16 przez kris, łącznie edytowano 1 raz
kris
 

Post numer:#4  Postprzez E30 ROST » 1 lip 2011, o 21:52

kris napisał(a):Ja swego czasu chciałem kupić, ale sprzedający to co mi napisał dobiło gwóźdź do trumny i powiedziałem stanowcze nie. To treść maila (w odpowiedzi na moje dociekliwe pytania, dlaczego Dare Motorsport na swojej stronie ich nie wystawia):

"nie ma ich na ich stronie www. Felgi sa ich nowym modelem RS i ja odbieram praktycznie cala ich produckje i sprzedaje w calej europie. Wspolpracuej z Dare od 6 lat i miesiecznie sprzedja bardzo duzo ich felg i duzo modeli jest robione tylko dla mnie."

Nie wierzę, że taka poważna firma jak Dare robi coś tylko dla "Polaczka". W sumie wali mnie to, ale jak już wpakuję tyle (bo znowu nie mało jak na jakieś chińskie felgi - NIE UKRYWAJMY TEGO ), to przynajmniej chciałbym mieć gwarancję, że po pół roku jeżdżenia na ponaciąganych oponach nie będę miał fal dunaju, bądź gorzej nie wyrwie rantu jak w podróbkach LM. Was pozostawię z tym do własnego przemyślenia.
bardzo madre słowa !!!!! jestem tego samego zdania ! felgi do powieszenia na sciane a nie do uzytkowania na naciagu!
czesci e30 !! fanatyk upalacz
Obrazek
E30 ROST
Stażysta
 
Posty: 368
Dołączył(a): 23 lut 2011, o 11:27
Lokalizacja: bau wj
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#5  Postprzez faraon20 » 1 lip 2011, o 21:56

M-Technic2, 1970 za te 16 w 8 i 9j. Wg. mnie cena też trochę za duża, aczkolwiek jakbym miał kasę nie wiem czy bym się nie skusił, robotę na e30 na pewno by robiły niezłą. Chociaż i tak chyba zacznę na nie odkładać bo od zawsze RSy mi się podobały, a że na ori mnie nie stać to może chociaż repliki pomalowane w złoto.

kris, Twoją opinię czytałem gdzieś chyba tutaj już na forum i zaskoczył mnie ten typ że tak napisał. Albo ukrywa że to nie są felgi Dare Motorsport, albo mówi prawdę(co jest bardzo mało prawdopodobne). Chociaż dobrze wie, że jeżeli to są chińczyki to cena jest dużo za duża. 1500 wtedy to maks co dostanie.

Wiadomo że plusem jest rozstaw, et i szerokość bo są idealne do e30.
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#6  Postprzez Memphis » 1 lip 2011, o 21:59

ZGADZAM się z Tobą w 100%. Mam wujka, który zamawia różne elektroniczne rzeczy z Chin w branży informatycznej i opowiadał mi kiedyś, jak zamawiał jakieś kamerki do telekonferencji w firmie z Chin, z którą kilka lat współpracuje. Odpisali mu łamaną angielszczyzną żeby przesłał zdjęcia kamerki, bo nazwa modelu im nie mówi za wiele.... Kamerka to kamerka, popsuje się , trudno, ale o feldze nie chciałbym tak myślec jadąc nawet 60 km/h....
Memphis
Inżynier
 
Posty: 768
Dołączył(a): 30 sie 2007, o 17:02
Lokalizacja: włocławek / St. Albans
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Post numer:#7  Postprzez kris » 1 lip 2011, o 22:09

Szczerze mówiąc, to też poważnie rozważałem ich zakup i miałem niezłego gwoździa. RSy to chyba prawie wszystkim się podobają, więc ja tu inny nie jestem. Cena 2000zł - jest dla mnie do zaakceptowania (serio) - w końcu są to nowe felgi. Pytanie o trwałość i bezpieczeństwo. Takie np. Keskiny to też podróby, ale dają radę - nikt nie narzeka. Jeśli miałbym tę pewność, że te podróbki będą takie jak Keskiny to bym je wziął, chociażby na głupią próbę, ale tak to wolę nie ryzykować, tym bardziej, że podróby Dare LM opinii dobrej nie mają, raczej same złe...

Obrazek
kris
 

Post numer:#8  Postprzez faraon20 » 1 lip 2011, o 22:17

kris, ale to jest felga na pewno Dare? Bo jak czytałem na różnych forach to nie do końca było wiadomo.
Keskiny są spoko, tylko zobacz na cenę, są jeszcze 700 złotych droższe i może tutaj jest jakość?

W każdym bądź razie typek w audi80 ma, jak się będzie sprawować daj znać bo śledzę temat na forum ;)
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#9  Postprzez kris » 1 lip 2011, o 22:34

faraon20 napisał(a):kris, ale to jest felga na pewno Dare? Bo jak czytałem na różnych forach to nie do końca było wiadomo.


Może Dare, może nie, ale raczej żadna brytyjska firma takich badziewi by nie robiła. Zauważ jednak, że skoro gość mi pisze, że tak poważna firma jak Dare robi jakieś produkty tylko dla niego, a sama ich nie sprzedaje i nie ma w katalogu, to dla mnie coś nie halo. Każdy zrobi to co chce, do niczego nie namawiam i nic nie wmawiam. Każdy ma na czym czapkę nosić i ma ponad 18 lat, więc podejmuje męską decyzję sam. Ja wolę poczekać, jeśli już.
kris
 

Post numer:#10  Postprzez Menl » 1 lip 2011, o 22:38

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tu macie repliki RSow z allegro.
Menl
 

Post numer:#11  Postprzez faraon20 » 1 lip 2011, o 22:51

Menel, to są te same felgi o których mówimy?
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#12  Postprzez Menl » 1 lip 2011, o 22:57

Tak, te fele to takie same jak te z allegro, nakleki tez...
Jesli ktos dba o swoje auto i nie zapier**la po 200/h po naszych zaje**stych polskich drogach ...to raczej warto .
Menl
 

Post numer:#13  Postprzez kris » 1 lip 2011, o 22:57

Menel napisał(a):Tak, te fele to takie same jak te z allegro, nakleki tez...
Jesli ktos dba o swoje auto i nie zapier**la po 200/h po naszych zaje**stych polskich drogach ...to raczej warto .


Myślę, że nie trzeba 200km/h jeździć. Wystarczy pojeździć normalnie po Warszawie, Radomiu, Starachowicach...etc (można sporo miast wymienić)
kris
 

Post numer:#14  Postprzez Menl » 1 lip 2011, o 23:00

Calosc da sie wypolerowac na lustro, jak to w RSach. Wiadomo ze to ne bedzie ideal , ale jesli sledzicie tematy o RSach , to wiecie ze wiekszosc niz polowa to ma spawane bebny w 2 lub 3 miejscach . A te ktore nie maja , to chodza po 4-6 tys...lub nawet 2 x wiecej .

[ Dodano: 01-07-2011, 23:09 ]
kris napisał(a):
Menel napisał(a):Tak, te fele to takie same jak te z allegro, nakleki tez...
Jesli ktos dba o swoje auto i nie zapier**la po 200/h po naszych zaje**stych polskich drogach ...to raczej warto .


Myślę, że nie trzeba 200km/h jeździć. Wystarczy pojeździć normalnie po Warszawie, Radomiu, Starachowicach...etc (można sporo miast wymienić)

A ja uwazam , ze wystarczy patrzec przed siebie,patrzec na droge, na to co jest przed Toba , czyli dziury lub studzienki. A jesli ktos dorwal stare BMW i mysli ze wyrwie na to jakies lachony patrzac ciagle na boki, lansujac sie i gwizdzac przez okna na pobliskie laski lub na innych kierowcow, chcac sie poscigac ze swiatel, to niech sie pozniej nie dziwi na ksztalt swoich kwardatowych felg.
Menl
 

Post numer:#15  Postprzez miki » 2 lip 2011, o 01:14

Menel, ma rację... Polskie drogi nie nadają sie by zapierdalać 200km/h. powiem szczerze że gdybym kupił teraz kolejną e30 i zrobił podobnie jak poprzednia to bym kupil te felgi za te 2tys i jezdził... przez ten czas jazdy z obniżonym zawiasem i niskoprofilowymi oponami nauczyłem sie ulic mego miasta na tyle, że omijałem niektóre ulice,a czasem dziury/studzienki omijałem "na pamiec". wszystko zalezy kto ile i jak jezdzi...
ja wychodze z założenia że e30 jest po to by jezdzic sobie powoli dla relaksu i własnego dobrego samopoczucia - wtedy gleba, szerokie kolo i tyle. jak ktos chce zapierdalac to max -40, najlepiej felga 15" z opona 205/50 i luuz
miki
 

Następna strona


  • Reklama

Powrót do Felunek & Opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama