[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Dare BBS - replika BBS RS

Wszystko na czym sie toczą E30-stki
  • Reklama

Post numer:#61  Postprzez faraon20 » 10 wrz 2011, o 11:54

Mulder napisał(a):ciekawe dlaczego wam nie przeszkadza skąd jest wasz LED 52" na ścianie lub komputer którym wbijacie się na forum... ;-)

bo na tym nie jeździsz po naszej polskiej drodze i nie atakujesz krawężników swoim LEDem 52"
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Reklama

Post numer:#62  Postprzez ksx9 » 12 wrz 2011, o 15:41

Ja tam po krawężnikach nie jeżdżę :D Jakby mnie było stać na ori Rs'y to już bym je miał, jakby mnie było stać nawet na te A'la RS też bym kupił, niestety fundusz człowieka który się uczy, jeszcze nie pracuje ogranicza takie zakupy.
Jak ktoś jeździ wolno i nie szaleje to ani krawężników nie zaliczy ani ogromnych dziur, Panowie nie przesadzajcie że te drogi są tak złe, niech któryś się przejedzie np. na Ukrainę i zobaczy jaka tam jest tragedia. U nas przez ostatnie lata dużo się polepszyło, a wy jak narzekaliście tak narzekacie.
ksx9
Magister
 
Posty: 1149
Dołączył(a): 23 lip 2009, o 20:24
Lokalizacja: Biłgoraj
Moje BMW: e36
Nadwozie: Coupe
Silnik: m42b18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#63  Postprzez Stammek » 13 wrz 2011, o 21:58

ksx9 napisał(a):U nas przez ostatnie lata dużo się polepszyło, a wy jak narzekaliście tak narzekacie.


Racja. z roku na rok jest coraz lepiej. nie wiem jak w innych miastach ale w poznaniu nie ma co narzekać na drogi. zresztą drogi krajowe tez są dobre.miejscami nawet lepsze niz nasze autostrady.
Obrazek
Stammek
Weteran
 
Posty: 4362
Dołączył(a): 11 lis 2007, o 15:08
Lokalizacja: Poznań
Moje BMW: 325iC
Nadwozie: Cabrio
Silnik: m20b25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: vwt4
Nadwozie: Touring
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#64  Postprzez PiterOKL » 14 wrz 2011, o 01:07

ja rowniez zauwazam poprawe jakosci naszych drog, gdzie by sie nie pojechalo, tam remonty i modernizacje danych odcinków dróg. do tego barierki, odblaski w asfalcie, nowe oswietlenia, znaki - to wszystko sklada sie na bezpieczenstwo nasze. wiadomo ze Ci przy korycie, nadal beda duzo ''kraść'', ale jednak nowe drogi powstają. z drogami jest jak z ludzmi, kazdy narzeka ze wszystko drozeje, ze jest coraz ciezej, a wystarczy spojrzec na wszystkich sąsiadów dookoła... kazdy remontuje na potęgę domy, wyposaza je, chce sie pokazac, kupuje nowe auta... nie jeden na forum ma (przykład) BMW E60 a bedzie narzekac jak ciezko jest w polsce :P u mnie kazdy sąsiad dookoła ma na chwile obecną na podwórku jakas terenówke/suva. jeden nawet ma 3! nawet moj ojeciec kupil teraz (pseudo)terenówke - land rovera :P do tego dochodzą oczywiscie normalne samochody (u mnie łącznie 3) - no ale oczywiscie trzeba narzekac. bo taka juz natura czlowieka. w pracy to samo, kazdy tylko narzeka, ze zle, ze malo płacą... ja nie narzekam, bo jesli cos drozeje, to i tak musimy to kupic - wiec nie płacze kiedy benzyna drozeje 5gr. choc przyznaje ze mam troche inne podejscie do sprawy ze wzledu na brak odpowiedzialnych kwestii zyciowych (nie mam swojej rodziny, dzieci, mieszkam z rodzicami).

ale zyc trzeba i jakby nie bylo, radzic sobie musimy :)

sorki za OT!
PiterOKL
 

Post numer:#65  Postprzez maaaad » 17 wrz 2011, o 20:03

maaaad
Profesor
 
Posty: 2424
Dołączył(a): 6 sty 2007, o 01:45
Lokalizacja: PTU
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Sedan
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#66  Postprzez kris » 18 wrz 2011, o 19:15

Nic tylko kupować ;)
kris
 

Post numer:#67  Postprzez Riczard-R1 » 9 lut 2012, o 02:01

Chciałbym dodać opinie wynikającą z użytkowania ,a nie z oglądania zdjęć. Śmigam na tych felgach od sierpnia, zrobiłem 15.000km po polskich drogach, upalam i takie tam (m30b35) i oprócz tego, że zlazł lakier z 4 śrubek (pies lał po kole) to nic się nie dzieje, nic się nie skrzywiło, ani nic nie pękło, dalej są proste. Ludziom, którzy uwazają, że słoma wystaje mi z nadkoli, odpowiadam: miałem ori Rs i to nie jeden komplet, więc pozwoliłem sobie zaryzykować i muszę przyznać- jestem zadowolony. Są lepsze do opalania niż ori bo mniej ich szkoda(dużo tańsze), a jak się kręcą na aucie to nie widać różnicy czy ori czy nie.
Riczard-R1
Uczeń
 
Posty: 89
Dołączył(a): 21 paź 2007, o 17:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Moje BMW: 750iL
Nadwozie: Sedan
Silnik: M70B50
Instalacja LPG: NIE
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#68  Postprzez faraon20 » 12 lut 2012, o 19:23

No i w końcu opinia kogoś konkretnego ;) Dzięki Ci panie za takie info ;)
Btw. jakie rozmiary masz tych felg? 8j + 9j? Masz jakieś fotki jak wygląda na aucie? Znaczy jak szeroko jest przód i tył.
Obrazek
Kliknij i zobacz mojego białasa!
faraon20
Magister
 
Posty: 921
Dołączył(a): 8 kwi 2009, o 17:26
Lokalizacja: Starachowice
Moje BMW: 316i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: TAK
Silnik: MxxBxx

Post numer:#69  Postprzez Riczard-R1 » 24 lut 2012, o 23:49

8 i 9 x 16 opony 195/45 i 215/40, z przodu musi być dystans 20mm na strone.
Riczard-R1
Uczeń
 
Posty: 89
Dołączył(a): 21 paź 2007, o 17:08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Moje BMW: 750iL
Nadwozie: Sedan
Silnik: M70B50
Instalacja LPG: NIE
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#70  Postprzez bez pozdrowień » 25 lut 2012, o 00:47

a takie pytanko Panowie są gdzieś jeszcze do kupienia takie właśnie podróbki RSa ? Pamiętam że szły w różnych rozmiarach, chyba nawet 14" a takie by mnie interesowały (nie do E30)
bez pozdrowień
 

Post numer:#71  Postprzez pasikowski » 12 mar 2012, o 00:10

Riczard-R1, Spadłeś z nieba !! Cały czas marzyłem o RS'ach , a tutaj alternatywa dla marzeń jak i dla portfela :)
pasikowski
 

Post numer:#72  Postprzez FrYzJeR » 12 mar 2012, o 19:12

bez pozdrowień, na allegro jest pełno... :) trzeba tylko poszukać...
Kupię zdrowy silnik m20b25...
FrYzJeR
Stażysta
 
Posty: 323
Dołączył(a): 18 mar 2009, o 22:21
Lokalizacja: Częstochowa
Moje BMW: 316
Nadwozie: Sedan
Silnik: M40B16
Instalacja LPG: NIE

Re: Dare BBS - replika BBS RS

Post numer:#73  Postprzez Mofeix » 16 mar 2014, o 13:31

Odkopię kotleta

Te felgi na allegro to nie sa DARE to sa chińczyki.
Aukcja pierwsza z brzegu
http://www.aliexpress.com/item/4pcs-Fre ... 85296.html
http://www.aliexpress.com/item/replica- ... 21351.html

Niemniej jednak będę chciał kupić takie do swojej 17 8,5 10j
Obrazek
Mofeix
Student
 
Posty: 157
Dołączył(a): 14 lis 2013, o 20:59
Lokalizacja: Pyrzyce
Moje BMW: 325
Nadwozie: Touring
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: TAK

Re: Dare BBS - replika BBS RS

Post numer:#74  Postprzez slawekPGS7A » 9 paź 2014, o 19:54

witam
mam te felgi przy swojej e30 ... byłem osobiście po te felgi u importera. Słyszałem i czytałem różne opinie na ich temat ale jak wiadomo ile ludzi tyle opini. Ja jestem z nich zadowolony, jeźdze po różnych drogach i przez 5miesięcy są proste jak z fabryki.
Wyważanie również nie sprawiło żadnego problemu. Rant nie jest lustrzany ale podobno można bardzo ładnie wypolerować te felgi. Dziwi mnie fakt że nikt niby ich nie kupuje a importer co sprowadzi 15kpl tych felg to rozchodzą sie na pniu :)
Ja je moge szczerze za te cene polecić.
slawekPGS7A
Rekrut
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 paź 2014, o 19:48
Moje BMW: 320
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B20
Instalacja LPG: NIE

Re: Dare BBS - replika BBS RS

Post numer:#75  Postprzez konrad68124 » 6 sty 2015, o 20:43

Witam
Czy wiadomo, gdzie można kupić "oryginalne podróbki" czyli Dare a nie podróbki oryginalnych podróbek:)?? Może są jakieś nowe opinie na temat felg Dare?
konrad68124
 

Poprzednia stronaNastępna strona


  • Reklama

Powrót do Felunek & Opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

  • Reklama

cron