[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

RH ZW1 17"

Wszystko na czym sie toczą E30-stki
  • Reklama

RH ZW1 17"

Post numer:#1  Postprzez spec » 5 mar 2013, o 18:05

Siema, mam RH ZW1 8jx17" ET60 i chcę je poszerzyć tylko nie wiem jak bardzo mogę, żeby zmieściły się w seryjne nadkola w szerokiej lampie (m20b20). Chciałbym żeby było 9,5" z tyłu i 9" z przodu, wtedy ET będzie chyba tył 41 a przód 47 (nie wiem czy dobrze obliczyłem). Wiadomo, że będzie trzeba dystans, ale czy w ogóle jest opcja że to wejdzie w seryjne nadkola? Zawieszenie ma być gwintowane, więc glebę sobie dopasuję.

Ktoś się orientuje w temacie i mógłby mi pomóc?
spec
Uczeń
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 sie 2011, o 12:30
Lokalizacja: białystok
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Post numer:#2  Postprzez luzi » 5 mar 2013, o 23:44

na tył wchodzi 10x17 tylko trzeba odpowiednio wyregulować et na dystansie :) no i oponka 225/35 i zagięte ranty z tyłu, a co do przodu to bez ruszania błotników się nie obejdzie chyba że zawias mega beton i nie opuszczony na maxa w dół
Renowacja Felg , prostowanie polerowanie lakierowanie
FelgenGarage Facebook
luzi
Inżynier
 
Posty: 812
Dołączył(a): 13 mar 2008, o 18:16
Lokalizacja: Kęty
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#3  Postprzez spec » 7 mar 2013, o 18:52

aha,dzięki za info. a 8,5 na przód? et będzie 54, duże ale to dystans się da. Bardziej chodzi mi o to czy nie będzie tarło o błotnik albo lagę, opona wiadomo że musi być duży naciąg. Tak kombinuję bo nie chcę ruszać błotników, nie chcę potem malować jak mi odpryśnie farba, bo mam niebitą, niemalowaną i chcę żeby tak zostało:D
da się?
spec
Uczeń
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 sie 2011, o 12:30
Lokalizacja: białystok
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---



  • Reklama

Powrót do Felunek & Opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama