[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

szalony pomysl:) szeroka stal

Wszystko na czym sie toczą E30-stki
  • Reklama

szalony pomysl:) szeroka stal

Post numer:#1  Postprzez Bruce » 11 maja 2013, o 11:15

Witam. Ostatnio wpadłem na dziwny pomysł- moja bunia jest cudna piękna ciemno niebieska niby perłowa (kod lakieru 363 perła) i tak pomyślałem nad zmiana felunku. Zastanawiam się czy można zrobić szeroką stal w rosta?

Chodzi o to żeby cala fela była pokryta rdzą (miedziany maks pasuje do tego koloru nadwozia a jak wiadomo nie ma piękniejszego koloru miedzianego jak rdza hahah).

Zastanawiam się jak z wytrzymałością, czy ktoś już to zrobił, czy są środki którymi np mógłbym popsikać już zardzewiała fele tak aby rdza nie postępowała dalej i fela na wytrzymałości nie traciła?

Dodam, że i maskę chce zrobić w rosta bo i tak lakier mi pęka i namalować na niej taki piękny germański krzyż.

Co o tym sadzicie? Czy to jest realne i wykonalne tak aby się nie rozpadło?

Pozdrówka
Bruce
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez slepy-1986 » 11 maja 2013, o 11:19

Rdza nie pójdzie Ci dalej, bo jest coś takiego jak pasywacja - polega to na tym, że powierzchniowa wartstwa rdzy zatrzymuje proces korozji w głąb materiału. Tylko nie wiem, jak ze spawami po poszerzaniu- czy to też się zatrzyma na powierzchni. Też myślałem o takiej opcji, jak szeroka stal w roscie, ale na razie odpuszczam. Tylko ja zrobiłbym środek np w białym macie, a rant w rdzy. Ale to już Twoja wola. Wbijaj 25.V na spota e30 z Lbn :)
Kiedyś samochody miały duszę-były budowane z metalu, a plastiku używano do wysadzania mostów...

Na stanie inwentarza:

e30 318is '89
Lada 2103 '76 Ribbentropp-Molotov in progress
slepy-1986
Inżynier
 
Posty: 652
Dołączył(a): 31 sty 2010, o 22:00
Lokalizacja: Lublin/Enfield
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#3  Postprzez Bruce » 11 maja 2013, o 11:23

gdzie co i jak?:) na bank się pojawię :)
Bruce
 

Post numer:#4  Postprzez slepy-1986 » 11 maja 2013, o 11:26

Ogarnij w wątku "Spoty i zloty" Temat "Spocik w Lublinie". Ogólnie 25.V, 16:00, MacDonalds na Puławskiej. Pozdro, koniec Off topa :)
Kiedyś samochody miały duszę-były budowane z metalu, a plastiku używano do wysadzania mostów...

Na stanie inwentarza:

e30 318is '89
Lada 2103 '76 Ribbentropp-Molotov in progress
slepy-1986
Inżynier
 
Posty: 652
Dołączył(a): 31 sty 2010, o 22:00
Lokalizacja: Lublin/Enfield
Moje BMW: 318is
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#5  Postprzez Bruce » 11 maja 2013, o 12:49

dzieki:)

ktoś jeszcze może sie wypowie na temat takiej feli?
Bruce
 

Post numer:#6  Postprzez chudy.90 » 3 cze 2013, o 07:53

do zrobienia, w lublinie jezdzi koles mazda i ma bbs rs zrobione w roscie a felga aluminiowa :cool2: wiec stal we rdzy napewno da rade
chudy.90
Uczeń
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 lis 2011, o 00:47
Lokalizacja: Lublin
Moje BMW: 318
Nadwozie: -------
Silnik: M10B18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#7  Postprzez Bruce » 9 cze 2013, o 21:05

hmm czy to ten Chudy, o którym myślę?:P
Bruce
 



  • Reklama

Powrót do Felunek & Opony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

  • Reklama

cron