[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

problem z wycieraczkami

Wszystkie sprawy związane z mechaniką
  • Reklama

problem z wycieraczkami

Post numer:#1  Postprzez duda » 7 lip 2011, o 11:54

witam wszystkim mam prosbe czy moze mi ktos pomum a wiec mam problem z wycieraczkami dzialaja tylko na najszybszym trybie od czego to moze byc.
duda
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez E30 ROST » 7 lip 2011, o 12:06

jak dla mnie manetka!! rozkrec osłone drazka kierowniczego i przeczysc manetke badz sprawdz czy wizualnie ni ejest uszkodzona! jak to nie bedzie to szukaj przyczyny w samym urzadzeniu silniczka wycieraczek !
czesci e30 !! fanatyk upalacz
Obrazek
E30 ROST
Stażysta
 
Posty: 368
Dołączył(a): 23 lut 2011, o 11:27
Lokalizacja: bau wj
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#3  Postprzez Zwarciak » 7 lip 2011, o 13:00

najpewniejszy sposób sprawdzenia to dostań siędo kostki silniczka wypnij ją , podepnij kontrolkę lub miernik jednym przewodem do masy ,a drugi przewód wpinaj do pinów w kostce i zmieniaj pozycje w manetce czy będzie się pojawiać +12V .Każda pozycja wycieraczek powinna być na osobnym pinie

raczej to bedzie wina silniczka

powodzenia
Zwarciak
Inżynier
 
Posty: 804
Dołączył(a): 14 sty 2007, o 17:15
Lokalizacja: Katowice
Moje BMW: 3xx
Nadwozie: Coupe
Silnik: M54B30
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#4  Postprzez duda » 7 lip 2011, o 14:05

dzieki za odpowiedzi manetke zmienilem na nowa i jest to samo wiecteraz bede sie musial dostac do silniczka mozecie mi podpowiedziec gdzie on sie dokladnie znajduje.dzieki
duda
 

Post numer:#5  Postprzez AdamKor » 7 lip 2011, o 14:33

Musisz pod maską zdjąć kable przy podszybiu, następnie odkręcić osłonę, która jest pod nimi, potem wyjąć obudowę waitraka i sam wiatrak nagrzewnicy i masz już "super komfortowe" dojście do silniczka wycieraków. :) W razie nagłej potrzebyteż możesz też wyjąc lewa kratkę nawiewu z podszybia.
AdamKor
Stażysta
 
Posty: 590
Dołączył(a): 25 lis 2009, o 17:48
Lokalizacja: Wrocław
Moje BMW: 316i
Nadwozie: -------
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama