[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Te same silniki ale jednak różnica jest.....

Wszystkie sprawy związane z mechaniką
  • Reklama

Te same silniki ale jednak różnica jest.....

Post numer:#1  Postprzez sylwek255 » 29 lis 2008, o 15:27

Chciałem przełożyć przepustnice z e30 M40B18 do e36 M40B18, i przepustnica nie pasuję jest nie wielka różnica otworów na szpilki.Czy w takim razie kolektor ssący z e30 do e36 będzie pasował do głowicy?.
sylwek255
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez Długi85 » 29 lis 2008, o 22:00

witam, kolektor sam w sobie bedzie pasowal ale problem bedzie z silniczkiem krokowym, jest inaczej umiejscowiony w e30 niz w e36, ja pamietam jak sprzedalem swoje m40 z e30 do e36 i wiem ze gosciu musial zostawic swoj kolektor z listwa wtryskowa bo sie roznilo, poprawcie mnie jesli sie myle Pozdr
Długi85
 

Post numer:#3  Postprzez MisiekE30 » 29 lis 2008, o 22:54

Długi85 napisał(a):witam, kolektor sam w sobie bedzie pasowal ale problem bedzie z silniczkiem krokowym, jest inaczej umiejscowiony w e30 niz w e36, ja pamietam jak sprzedalem swoje m40 z e30 do e36 i wiem ze gosciu musial zostawic swoj kolektor z listwa wtryskowa bo sie roznilo, poprawcie mnie jesli sie myle Pozdr


dobrze mowisz, ja miałem tak samo własnie ale z e36 do e30 przekładałem :D
Kolektor ssący pasuje ale własnie jest roznica miedzy umiejscowieniem silniczka krokowego i te niektore węzyki są inaczej poukładane i trzeba by sie bawic z tym troche. Przełóz stary kolektor jak byl wczesniej w aucie bo bedzie pasował i będzie chulac.

PS.Jeśli nie masz czegos do kolektora ssącego to pisz to się dogadamy mam cały ssący z e36 z listwą wtryskową przepustnicą itp
MisiekE30
 



  • Reklama

Powrót do Techniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama