[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Problem z licznikiem

Wszystkie sprawy związane z instalacją elektryczną
  • Reklama

Problem z licznikiem

Post numer:#1  Postprzez krzysiu134 » 24 lis 2009, o 20:24

Witam
Mam problem z licznikiem w E36 318i z 91roku jak kupiłem auto był tam wsadzony licznik z 6 cylindrowego silnika wyskalowany do 260km/h , wszystko w nim działało oprócz obrotomierza pokazywał o połowę mniej . Po wsadzeniu licznika z 4cylindrówki podpiąłem kostki tak jak w tamtym i tu jest problem nic nie działa oprócz kontrolek ładowania ,migaczy ,świateł,oleju .Na wyświetlaczu gdzie są kilometry wyświetla mi się -PPPPPP co to może być i czy te liczniki można podmieniać bez grzebania w elektryce ,może mam uszkodzony licznik??
ps. może ktoś z okolicy ma taki licznik do sprawdzenia.
Za pomoc z góry DZIĘKI!!!!!
Ostatnio edytowano 24 lis 2009, o 22:46 przez krzysiu134, łącznie edytowano 1 raz
krzysiu134
Uczeń
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 paź 2009, o 21:09
Lokalizacja: siemianowice
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Post numer:#2  Postprzez Coolbit » 24 lis 2009, o 21:17

O e36 mówisz??
Coolbit
 

Post numer:#3  Postprzez crimi » 25 lis 2009, o 07:24

Czy ten licznik od 4-ro cylindrowki dostales razem z autem? P.S. Gdzie kupiles te BMW i jakiego koloru?
crimi
 

Post numer:#4  Postprzez krzysiu134 » 27 lis 2009, o 20:45

Tak dostałem go razem z autem . Pierwszy właściciel pochodził chyba z Tarnowskich Gór potem poszło do znajomego z Siemianowic następnie do mnie , kolor czarny metalik jak coś wiesz na temat tego auta lub co jest z licznikiem to napisz??
krzysiu134
Uczeń
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 paź 2009, o 21:09
Lokalizacja: siemianowice
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#5  Postprzez crimi » 28 lis 2009, o 03:18

Nie. Chodzi o BeeMke, ale w niebieskim lakierze, nawet nie w metaliku (akryl), z Lublinca, czyli okolic Tarnowskich Gor.
crimi
 



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Elektronika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama

cron