[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Szyberdach w E36

Wszystkie sprawy związane z instalacją elektryczną
  • Reklama

Szyberdach w E36

Post numer:#1  Postprzez Artus » 27 lut 2009, o 12:55

Siema chłopaki, wiem dobrze, iż nasze forum dotyczy e30'ek, ale mój kolega prosił mnie żebym spytał sie was czy ktokolwek posiada jakieś schematy szyberdachu u e36.. pisze dlatego ze wiem ze są u nas na forum fachowcy od Beemek. :P \
Pozdrawiam, Artur
Artus
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez Krissek » 27 lut 2009, o 12:57

Jakie schematy? Montażowe czy elektryczne?
Krissek
 

Post numer:#3  Postprzez Artus » 27 lut 2009, o 16:51

Najlepiej oby dwa :P głównie chodzi o to że chłopakowi zjechała cała wewnętrzna część szybra na koniec podsufitki.. no i teraz zeby zrobić to dokładnie potrzebny jest schemat :P
Artus
 

Post numer:#4  Postprzez Strzelba » 27 lut 2009, o 23:25

tak czy siak czy to szyber jest reczny czy elektryczny to musi sie dostac do mechanizmu/silniczka ktory otwiera szyber i go zdjac wtedy bedzie mogl wyjechac w plyta szyberdachu
Nie zadawaj mi na PW pytań po co, dlaczego itp - nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Forum jest do zadawania pytań!!!
NIE ODPISUJE NA PW DOTYCZĄCE DOSTĘPU DO GIEŁDY i SMSy chyba że chcesz bonusik

Czapki bejsbolówki z logo forum
Strzelba
Administrator
 
Posty: 3760
Dołączył(a): 17 gru 2006, o 19:32
Lokalizacja: z zamiedzy
Moje BMW: 328iC
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M52B28
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 318iS
Nadwozie: Coupe
Silnik: M42B18
Instalacja LPG: NIE

Post numer:#5  Postprzez Krissek » 28 lut 2009, o 10:22

Strzelba - niekoniecznie. Ja bym zaczął od zdjęcia obicia szybra (trochę zabawy z tym jest od razu uprzedzam) i zobaczył czy czasem z prowadnic nie zeskoczył - miałem coś takiego w e30 i to właśnie było problemem...

[ Dodano: 28-02-2009, 09:23 ]
PS. Artus - schematów niestety nie posiadam ale jak opiszesz dokładniej jak wygląda sytuacja to postaram się pomóc :)
Krissek
 

Post numer:#6  Postprzez Artus » 28 lut 2009, o 11:59

Więc tak, kupił autko od ziomka. Nie sprawdzaliśmy niestety tego szybra, no ale trudno.. wieczorem spróbowaliśmy otworzyć przy otwieraniu jakimś cudem opadła część podsufitki i wciaglo ją do tylu. Probowalismy ja wyciagnac ale nie dalo sie.. Pojechalismy do mechanika, ale on duzo nie zdzialal, poniewaz szyber mozna otwierac teraz tylko na uchył i lekko sie zapadl.. Nie idzie tej czesci podsufitki z szyberdachu dosunac do konca. Gosciu, ktory mu to robil prosil zeby zalatwic schemat szyberdachu bo chce to zrobic do konca.. Teraz chlopak jest w dolku.. ;] Z racji tego ze jest moim kumplem chcialem mu pomoc. Z gory dzieki za pomoc ;)
Artus
 

Post numer:#7  Postprzez Krissek » 28 lut 2009, o 16:45

Aaaa, czyli jak zrozumiałem odpadła podsufitka z szybra i zablokowała całość - sprawa dośc nietypowa (przynajmniej dla mnie) bo nie bardzo wiem jak mogła spaść podsufitka, którą cholernie ciężko jest wyjąć nawet bardzo się starając - ma bardzo mocne zaczepy. Obym był złym prorkiem, ale tu sam schemat niewiele raczej pomoże - myślę, że trzeba odchylić całą podsufitkę, tak aby poluzować tą z szybra i ją wyjąć - montaż (przynajmniej w e30) jest sto razy łatwiejszy - jest na bodajże ośmiu zatrzaskach które wykazują wiele współpracy przy montażu :)
Krissek
 

Post numer:#8  Postprzez Artus » 28 lut 2009, o 20:39

hmm czyli schamatu nikt nie ma ?:D
Artus
 



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Elektronika

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

  • Reklama

cron