[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

skrzynia automat czterobiegowy

Wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem, itp. oraz wszystko o płynach, olejach itp.
  • Reklama

skrzynia automat czterobiegowy

Post numer:#1  Postprzez Princzi » 23 kwi 2019, o 21:18

Posiadam Bmw e30 z 87 r. z silnikiem m20b20 i skrzynią automatyczną 4HP22 bez pokrętła od trybów jazy ale z Kickdown-em.

Kilka tygodni zaczął się problem , przy ruszaniu na światłach jakby z opóżnieniem włączała bieg, przy nagłym wciśnięciu gazu obroty rosły a biegi zmieniała z opóżnieniem jakby brakowało jej mocy ,pod górę męczyła się problem powoli narastał . Przy powolnym dodawaniu gazu biegi zmieniała dość poprawnie , szukałem przyczyny w kopułce, kablach , wtryskach - dzisiaj po przejechaniu kilku kilometrów po próbie ruszenia z postoju nie załączył się żaden bieg, obroty rosną a samochód stoi w miejscu , działa tylko wsteczny ale wsteczny zawsze działał, Na wstecznym przejechałem kilkaset metrów i ciągnął jak by samochód wyjechał prosto z fabryki.
Macie jakieś pomysły co może być, jakiś sterownik ??
Princzi
Uczeń
 
Posty: 38
Dołączył(a): 26 lis 2009, o 00:33
Lokalizacja: ZWIERZYNIEC
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Re: skrzynia automat czterobiegowy

Post numer:#2  Postprzez mattim » 15 maja 2019, o 07:42

Ta skrzynia nie ma sterownika, usterka mechaniczna. Sprawdź poziom oleju i wybierak (cięgna).
Avatar użytkownika
mattim
Moderator
 
Posty: 1285
Dołączył(a): 17 gru 2009, o 14:12
Lokalizacja: Kruszwica
Moje BMW: 323i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M20B23
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: _____
Silnik: MxxBxx



  • Reklama

Powrót do Mechanika & Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

  • Reklama