[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

zawieszenie e30 cabrio m technic

Wszystko o problemach z silnikiem, skrzynią, zawieszeniem, itp. oraz wszystko o płynach, olejach itp.
  • Reklama

zawieszenie e30 cabrio m technic

Post numer:#1  Postprzez Marcin1982 » 15 lut 2021, o 22:48

Witam może mi ktoś pomóc mam e30 cabrio z zawieszeniem m technic po vinie remontowałem całe przednie zawieszenie przed remontem autko było delikatnie obniżone jak to m technic i super wyglądało po remoncie zawieszenie przód stoi wysoko jak koza gość który to robił wymieniał amortyzatory i poduszki mcpersona sprężyn nie ruszał czy możliwe jest że do m technica są inne niższe niż do serii poduszki mcpersona? próbowałem już wszystkiego wkładałem inne amortyzatory sprężyny -40 i cały czas to samo nie mam starych części dla porównania może mi ktoś pomóc bo ja już zgłupiałem :mad2:
Marcin1982
 

Reklama

Czapki bejsbolówki - Sandwich

Re: zawieszenie e30 cabrio m technic

Post numer:#2  Postprzez misza » 19 lut 2021, o 17:01

Hej.
A kto daje ci gwarancję że stare amory i sprężyny to ori mtech? Rozumiem że z vinu tak wyszła z fabryki, ale to mogło być już dawno wymienione. Druga sprawa to że tamto zawieszenie, było już uklepane i samo z siebie było niższe niż jakby wyszło prosto z pudełka. Poduszka amortyzatora chyba jest taka sama dla wszystkich modeli, daj sprężyny -60 i bedziesz zadowolony.
misza
Stażysta
 
Posty: 539
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 13:17
Lokalizacja: Mińsk Maz
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Mechanika & Części

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

  • Reklama