[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Regeneracja reflektorow przod. Gdzie, ile itd.

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Regeneracja reflektorow przod. Gdzie, ile itd.

Post numer:#1  Postprzez Mikolaj+ » 11 cze 2019, o 18:38

Witam.
Gdzie polecacie regeneracje przednich reflektorów.
Najlepiej wlkp. ale jesli kroś ogarniety moze byc wysylka.
Przywrócenie do stanu fabrycznego.
Jakie ceny komplet 4 sztuki.
Mikolaj+
Rekrut
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 cze 2019, o 20:15
Moje BMW: 325
Nadwozie: Sedan
Silnik: M20b27
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 325
Nadwozie: Sedan
Silnik: M20b27
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Re: Regeneracja reflektorow przod. Gdzie, ile itd.

Post numer:#2  Postprzez spiro » 2 cze 2023, o 08:59

Na Obornickiej 268 w Poznaniu możesz spróbować zregenerować odbłyśniki. Od razu informuję jednak, że nie mogą być nadpalone aż do deformacji czy pęknięć, jeżeli są tylko zmatowione to tam kiedyś można było je oddać do regeneracji. W przypadku pęknięć i deformacji kształtu odbłyśnika z ogniskową wyjdzie koszmar i takich odbłyśników nie powinno się poddawać regeneracji.

Pewnie masz też wypiaskowane szkła... to jedynie zamienniki lub ładne używki.

Druga opcja to - pasują odbłyśniki i szkła od e34 - można poszukać jakiś ładnych... przynajmniej kiedyś to było możliwe. Tylko przy odklejaniu szkieł jest ryzyko pęknięcia...

Więc może w dzisiejszych czasach już lepiej kupić zamienniki np. Depo?? lub przynajmniej pobrać od nich odbłyśniki nowe.

Wątpię żebyś znalazł kogoś kto przywróci kompletnie cały reflektor wraz z regulacjami manualnymi do życia, śruby regulacyjne wystarczy oczyścić druciakiem i nasmarować, chyba, że gwint zjadła rdza to wtedy lipa. Plastyczki trzymające śruby - zamienniki z alledrogo to kompletny szajs - nie trzymają oryginalnych parametrów/wymiarów - przynajmniej ja na takie niestety trafiłem.

Z regulacją hydrauliczną reflektorów nigdy nie miałem do czynienia, jeżeli taka się Tobie przypadkiem trafiła w Twoim egzemplarzu. Kiedyś ktoś z Wrocławia oferował części do przeróbki hydraulicznej regulacji na elektryczną przy użyciu silniczków z e36.

Dopiero po napisaniu posta zorientowałem się, że odgrzałem kotleta z 2019 roku... sorka.
(OO==[][]==OO) 318i coupe 1989r 2007/2008
(OO==[][]==OO) 320i coupe 1989r 2008/2009
(OO==[][]==OO) 325i sedan 1988r 2009/2011
(OO==[][]==OO) 320i convertible 1992r od 2018
spiro
Student
 
Posty: 152
Dołączył(a): 2 lut 2007, o 22:28
Lokalizacja: WLKP
Moje BMW: 320i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: m20b20
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama