[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

wymiana silnika

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

wymiana silnika

Post numer:#1  Postprzez adam838383 » 20 mar 2007, o 19:37

Witam wszystkich wlaśnie dziś wyciągnołem silnik z mojego BM2V
Po włożeniu :D drugiego "sprawnego" :wink: okazało się że kostka przy komputerze ta prawdopodobnie od zapłonu jes inna po pierwsze różni się kształtem a po drugie kabelki mają inny kolor mianowicie przy tej (białej) co była orginalnie i mieści się na stałe w aucie są kabelki o kolorach czarny, zielony oraz żółto-biały kostka ta łączyła się z kostką równiez białą a kabelki w tej kostce mają kolory (te kabelki wchodzą do głównej wiązki od komputera)biały, zielony, czarno-niebieski. Przy nowym silniku mam kostke o zupełnie innym kształcie i jest czarna a kabelki przy niej mają kolory czarno-niebieski, fioletowo-szary, czarno-szary :mad2:. moje tytanie tyczy się tego jak połączyć kostke białą z kabelkami koloru czarny, zielony oraz żółto-biały która mieści śię w aucie z kostką koloru czarnego i kabelkami o kolorach czarno-niebieski, fioletowo-szary, czarno-szary
Prosze o pomoc nie chce spalić kompa jeśli potrzeba moge przesłać zdjęcia kostek z opisem kabelków
Pozdrawiam serdecznie
adam838383
 

Reklama

Post numer:#2  Postprzez jackx-36 » 20 mar 2007, o 20:45

troche nie zbyt czytelnie to opisałes, czy zmieniałeś silnik na taki sam czy inny, jak możesz to zapodaj jakieś foto tych wszystkich elementów z którymi masz kłopot, może cos da rade wymyślec
jackx-36
Profesor
 
Posty: 2267
Dołączył(a): 4 lut 2007, o 12:17
Lokalizacja: skątowni :)
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Zdjęcia

Post numer:#3  Postprzez adam838383 » 21 mar 2007, o 09:41

adam838383
 

Post numer:#4  Postprzez jackx-36 » 21 mar 2007, o 17:33

podaj maila podesle ci schematy elektryczne, ale moim zdaniem kolor przewodów raczej nie ma znaczenie, w róznych latach produkcji kolory mogą sie zmieniać i nie jest to cos nie normalnego
jackx-36
Profesor
 
Posty: 2267
Dołączył(a): 4 lut 2007, o 12:17
Lokalizacja: skątowni :)
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Post numer:#5  Postprzez adam838383 » 21 mar 2007, o 18:34

Kolory kabelkow jasne nie miały by znaczenia pod warunkiem że kostki były by takie same w tym cały problem
Mój mail to adam_83_2007@o2.pl

http://www.imagic.pl/files//2675/./P1030805.JPG
http://www.imagic.pl/files//2675/./P10308070.JPG


chodzi o te kostki

[ Dodano: 09-04-2007, 20:29 ]
Mam poradziłem sobie z tym problemem to było prostrze niż myślałem te kabelki do niczego nie służą silnik pracuje bardzo ładnie i nie musze ich podłanczać
Pozdrowionka dla wszystkich kturzy chcieli mi pomóc.
adam838383
 



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

  • Reklama