[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Dźwiękowa sygnalizacja zapalonych świateł

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Post numer:#16  Postprzez jackx-36 » 5 maja 2007, o 21:35

Monika, nie no dużo masz rzeczy nawet na DUZY PLUS np. czarne listewki ozdobne :D :D
jackx-36
Profesor
 
Posty: 2267
Dołączył(a): 4 lut 2007, o 12:17
Lokalizacja: skątowni :)
Moje BMW:
Nadwozie: -------
Silnik:
Instalacja LPG: ---

Reklama

Post numer:#17  Postprzez misHa » 5 maja 2007, o 23:18

Jak się nie mylę to u mnie też brzęczy po otworzeniu każdych drzwi. Jutro sprawdzę żeby się upewnić że prawdę mówię :)

Raczej mam to serjnie zamontowane, ale na 100% to nie powiem.
misHa
 

Post numer:#18  Postprzez Monika » 6 maja 2007, o 00:33

PaWeLeK_E30, jutro wszystko sprawdzę ( bo co do maski nie jestem pewna), wydaje mi sie że jest to fabryczny wyrób, bo jak rozbieraliśmy tamte okolice to nic nie wskazywało na jakąś własną produkcję, ale moge sie mylic.

[ Dodano: 06-05-2007, 18:18 ]
PaWeLeK_E30, sprawdziłam w ETK ta część ma nr 82939401607
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=63&fg=95
, działa zawsze gdy jest coś otwarte ( maska też), jak widać nie jest to samoróbka tylko część fabryczna i polecam ją każdemu. :D
Z pozdrowieniami Monika
Monika
 

Post numer:#19  Postprzez PaWeLeK_E30 » 7 maja 2007, o 11:49

Monika, Dzięki :D No i znowu dzięki forum można się czegoś nowego dowiedzieć o E30 :cool2:
A z tą maską dziwna sprawa :D Ja tam nawet nie mam żadnego czujnika (bolca) otwarcia maski :D Ciekawe ile trzeba było dopłacić w opcji za taki bajer :D
I jeszcze jedno z ciekawości :D , czy brzęczy też jak jest włączony zapłon (lub odpalony silnik) ?
PaWeLeK_E30
 

Post numer:#20  Postprzez Monika » 7 maja 2007, o 22:43

tak jest przy zapalonym zapłonie, silniku także, innymi słowy brzęczy zawsze i wszędzie jak tylko są włączone światła ( nawet na postojowych), a człowiek uczy sie całe zycie mnie moje autko bez przerwy czymś zaskakuje :D ( gorzej jak szarpnie po kieszeni takie nauki zostają w pamięci najdłużej :mad2: )
Monika
 

Post numer:#21  Postprzez robman » 9 maja 2007, o 12:16

Dokładnie u mnie po zamontowaniu tez brzęczy przy otworzeniu drzwi, maski jak rowniez tylnej klapy. I nie wpływa na to to czy zapłon jest włączony czy wyłączony. [/center]
robman
 

Poprzednia strona


  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

  • Reklama