[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Wycieraczki reflektorów od ?ady?

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.

Wycieraczki reflektorów od łady?

Post numer:#1  Postprzez CmK » 13 kwi 2015, o 09:35

Witam, ostatnio zgadałem się z gościem który twierdził że któryś model łady posiada identyczne wycieraczki reflektorów jakie występowały w e30. Ktoś coś wie na ten temat?
CmK
 

Re: Wycieraczki reflektorów od łady?

Post numer:#2  Postprzez Arczi e30 » 17 kwi 2015, o 11:54

chyba powiedział to na podstawie podobnego kształtu lamp .. nie jest możliwie żeby np. silniczki czy wycieraczki idealnie pasowały .. dziś tak jest że części są zunifikowane i wielce prawdopodobne że pasują do całej gamy jakichś aut z jakiegoś segmentu .. ale tu mowa o aucie z byłego ZSRR .. maskę też można próbować założyć do e30 z innego auta bo jest podobna .. na pewno też się da .. :D nawet jak w miarę by pasowały, to czy byłbyś z nich zadowolony ... wątpie :cry:
Obrazek
Gites majonez :D
Arczi e30
Profesor
 
Posty: 2258
Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 07:45
Lokalizacja: Płock
Moje BMW: 32xx
Nadwozie: Sedan
Silnik: mxxbxx
Instalacja LPG: NIE

Re: Wycieraczki reflektorów od łady?

Post numer:#3  Postprzez CmK » 17 kwi 2015, o 13:24

Tzn przy dzisiejszych możliwościach wystarczyłoby żeby silniczki działały tak samo i by ramiona były tej samej długości, samo pióro zawsze przecież można kupić inne gumowe dopasowywujące się do lampy.
CmK
 


Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości