[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Tajemniczy kabel w wiązce w podszybiu

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Tajemniczy kabel w wiązce w podszybiu

Post numer:#1  Postprzez RadekE30 » 5 sie 2016, o 18:57

Siema, jest pytanie... Z tej "puszki elektrycznej" która jest pod kolektorem ssącym wychodzą w peszlu kable do wiązki w podszybiu. Wychodzi mi tam kabel (brązowy z dwoma białymi paskami) zaprawiony na końcu (oryginalnie na bolczyk). po podpięciu miernika ustawionego na 12V stałe pod + akumulatora i do tego kabla (na zgaszonym w okolicy 11V) a po odpaleniu około 6V. Skoro wychodzi to z tej puszki spod kolektora to znaczy że to od jakiegoś czujnika... ktoś wie gdzie to ma być podłączone?? Od czego to jest??

Mam od samego zakupu tej E30 problem z "lekkim nieogarnięciem" niskich obrotów (delikatni poszarpuje całym autem non-stop), no i po gwałtowniejszym wciśnięciu gazu lubi [nie zawsze] tak jakby zgubić jeden dwa cykle i potem jedzie normalnie... Poza tym wszystko ok :) Wymienione i sprawdzone już chyba wszystko, ale problemy jak były tak są...
RadekE30
Uczeń
 
Posty: 72
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 22:00
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Re: Tajemniczy kabel w wiązce w podszybiu

Post numer:#2  Postprzez Krzychu_iX » 6 sie 2016, o 16:58

Witaj,

Podeślij zdjęcie to łatwiej będzie się zorientować co i gdzie oraz jak.

Pozdrawiam
Krzychu_iX
Student
 
Posty: 115
Dołączył(a): 4 gru 2011, o 16:13
Lokalizacja: Malopolska
Moje BMW: 325iX
Nadwozie: Touring
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE
Kolejne BMW: 325i
Nadwozie: Cabrio
Silnik: M20B25
Instalacja LPG: NIE

Re: Tajemniczy kabel w wiązce w podszybiu

Post numer:#3  Postprzez RadekE30 » 7 sie 2016, o 17:36

Zdjęcie raczej tu nie wiele da... zrobię najwyżej jutro zdjęcie złącza. Tak jak pisałem wyżej biało brązowy kabel wychodzący z peszla od puszki pod kolektorem do wiązki podszybia... tam wystaje jakieś 8cm i jest wtyczka z bolczykiem (fabrycznie zarobiona z numerkiem 5)
RadekE30
Uczeń
 
Posty: 72
Dołączył(a): 8 lis 2015, o 22:00
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Coupe
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

  • Reklama