[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Problem z centralnym zamkiem

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Re: Problem z centralnym zamkiem

Post numer:#16  Postprzez misza » 22 kwi 2017, o 15:33

Polecam tą stronkę http://nomad-bmw.blogspot.com/2012/10/e ... ssues.html Dzięki niej mój centralny działa.

W/g tego co na zdjęciu:
Obrazek

Musiałem połączyć czarno czerwony przewód który idzie do kostki w słupku A od razu do przewodu tego samego koloru w centralce. Wyciągnąłem ten kabel z kostki w słupku i był strasznie utleniony. A żeby nie ciąć nigdzie przewodu podłączyłem go do tego samego koloru w tej wolnej wtyczce przy centralce centralnego. 10min roboty i centralny działa. A objawy były takie że oczywiście każde drzwi musiałem oddzielnie zamykać, dodatkowo jak ryglowałem drzwi kierowcy było słychać z centralki trzaski.

Został mi jeden problem. Zamek w drzwiach kierowcy nie zamyka. Zdejmowałem tapicerkę i wew. też się rusza. Zakładam że jakieś cięgło spadło, ale nic nie znalazłem. Ogólnie nie ogarniam tych zamków. Pamiętam że jak kupiłem auto to w ogóle ten zamek się nie ruszał. wd40 i trochę siły i pomogło. Ma ktoś jakieś dobre zdjęcie jak to ma wyglądać?


Pozdro
misza
Stażysta
 
Posty: 539
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 13:17
Lokalizacja: Mińsk Maz
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE

Reklama

Poprzednia strona


  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

  • Reklama