[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Wskaźnik temperatury i moduł anteny elektrycznej

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Wskaźnik temperatury i moduł anteny elektrycznej

Post numer:#1  Postprzez Ludwik e30 85r » 16 lut 2021, o 15:56

Siemanko Ludwik z tej strony.
Mam problem ze wskaźnikiem temperatury czy ktojś mi powie czy można gdzieś kupić taki wskaźnik i wymienić go w liczniku? Bez konieczności wymiany całych zegarów.
I jeszcze drugi problem dotyczy anteny elektrycznej gdzie brakuje modułu czy przekaźnika nie wiem jak to się nazywa, ale jest odpowiedzialna ta część za rozkładanie i składanie anteny. Czy ktojś mi pomoże to znaleźć?
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Ludwik e30 85r
 

Reklama

Re: Wskaźnik temperatury i moduł anteny elektrycznej

Post numer:#2  Postprzez misza » 19 lut 2021, o 16:49

Wskaźnik temperatury możesz wymienić na inny. Pytanie tylko czy faktycznie jest uszkodzony ten co masz. W większości przypadków brakuje masy na styku z płytką zegarów i dlatego nie pokazuje temperatury. Wyjmij i rozbierz zegary, odkręć wskaźnik temp i lekko drobnym papierkiem przetrzyj miejsce w którym dokręca się nakrętkę na płycie zegarów. A na koniec dokręć dość mocno żeby się nie luzowało. Bo możesz mieć później podobny problem.

Jeśli chodzi o antenę to nie pomogę. Pytanie na jakiej zasadzie dział ta antena? Jeśli po włączeniu radia był impuls żeby się wysunęła to może gdzieś jakiś kabel nie styka. Albo jest nie podłączony.

Pozdrawiam
misza
Stażysta
 
Posty: 539
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 13:17
Lokalizacja: Mińsk Maz
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

  • Reklama