[ x ]
!!! Zablokowałeś pokazywanie reklam !!!

Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.

Zamek bagażnika touring zablokowany po wyjęciu aku

Wszystko co dotyczy alarmów, centralnych zamków, oświetlenia itp.
  • Reklama

Zamek bagażnika touring zablokowany po wyjęciu aku

Post numer:#1  Postprzez kamil0785 » 18 paź 2021, o 00:21

Cześć,

Potrzebuję pomocy wiem że mnóstwo podobnych tematów było ale nikt nie opisał takiej głupoty którą ja właśnie zrobiłem i teraz nie mogę otworzyć bagażnika i przekręcić w nim kluczyka ;/

mam cenralkę ori i dokupiony moduł na pilota:
(https://allegro.pl/oferta/stinger-67-bm ... OWM2NmY%3D)

postanowiłem naładować aku więc musiałem go wyjąć z auta i zabrać ze sobą,auto pod blokiem więc drzwi pozamykałem wciskując kolejno bolce każdych drzwi a bagażnik przekręciłem kluczem (centralka z bagażnika zawsze działała poprawnie zamykanie/otwieranie). Przyniosłem naładowany aku otwarłem auto od drzwi kierowcy (bębenek drzwi kierowcy działa jedynie żeby otwierać) włożyłem aku i wcisnąłem pilota żeby otwarł resztę drzwi i sterownik zgupiał. Nie podziałało otwieranie 3 pozostałych drzwi i bagażnika więc zrobiłem to manualnie, lecz bagażnik zamarzł... nie przekręca się tam kluczyk...

przy próbach zamknij/otworz z pilota coś tam słychać w siłowniku bagażnika ale nie otwiera go..

co radzicie zrobić ?
ps. mogę zdjąć roletę zagłówki poskładać oparcia i wejsc do bagażnika ale czy dostanę się do zamka ?
ps2 aku pod maską
kamil0785
Rekrut
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 lis 2018, o 18:58
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE
Silnik: MxxBxx

Reklama

Re: Zamek bagażnika touring zablokowany po wyjęciu aku

Post numer:#2  Postprzez misza » 25 paź 2021, o 18:38

Może sobie poradziłeś już z tematem, ale da się to spokojnie załatwić. odchulasz oparcie wczołgujesz się do bagażnika i odchylasz tapicerkę pasa tylnego. Wkładasz rękę i przesuwasz słownik i możesz z zewnątrz otworzyć klapę przyciskiem.

Pozdro
misza
Stażysta
 
Posty: 539
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 13:17
Lokalizacja: Mińsk Maz
Moje BMW: 318i
Nadwozie: Touring
Silnik: M40B18
Instalacja LPG: NIE



  • Reklama

Powrót do Elektryka & Oświetlenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

  • Reklama