witam wszystkich ostatnio grzebałem w moim autku i znalazłem taki głosniczek jak na foto Wygloda na to ze jest on tam fabrycznie (made in germany ze znaczkiem bmw) Od czego to moze byc jestem ciekawy
Post numer:#3przez Strzelba » 19 wrz 2007, o 20:52
to jest gong do zegarka tego obok radia ktory pokazuje temp
Nie zadawaj mi na PW pytań po co, dlaczego itp - nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Forum jest do zadawania pytań!!! NIE ODPISUJE NA PW DOTYCZĄCE DOSTĘPU DO GIEŁDY i SMSy chyba że chcesz bonusik Czapki bejsbolówki z logo forum
Jakto temp blisko zero? Mialem tak pare razy ze jechalem i 3 razy bylo takie ,,pi pi pi,, Wiec jak tak pipczy to oznacza ze...? Za ciepla czy za zimna jest temp wody?
podczepie sie pod temat z pytaniem, czy jest jakas opcja zeby załozyc "gonga" ktory wyje jak sie zgasi silnik a nie wylaczy swiatel? duzo z tym roboty?