czy ta kontrolka od klockow chamolcowych powinna swiecic przy zapłonie
bo nie swieci??Nasze forum utrzymuje się dzięki nim.
Dodaj BMW-e30.PL do wyjątków w programie blokującym reklamy!
bandyta napisał(a):tyle to i ja wiemStrzelba napisał(a):z tego co wiem to zapala sie wtedy gdy zostanie przerwany obwod
tzn czujnik klockow zetrze sie
bandyta napisał(a):[url=http://images29.fotosik.pl/88/e129342c0bf9ffaam.jpg]Obrazek[/URL] czy ta kontrolka od klockow chamolcowych powinna swiecic przy zapłoniebo nie swieci??
aha dziekinoker7 napisał(a):bandyta napisał(a):[url=http://images29.fotosik.pl/88/e129342c0bf9ffaam.jpg]Obrazek[/URL] czy ta kontrolka od klockow chamolcowych powinna swiecic przy zapłoniebo nie swieci??
Z tego co pamietam.... to poprzedni właściciel po prostu ją rozpiął bo świeciła mu cały czas. Ale mogę się mylic, najlepiej sprawdź.
OConnor napisał(a):Mi znowu ta kontrolka świeci cały czas, mimo że wymieniłem klocki na nowe.
A jak wygląda i gdzie się znajduje ten czujnik?
choć i tak nic nie zastąpi tego jak samemu sie zerknie co jakiś czas na stan klocków i tarcz kubex napisał(a):poprostu nie mam czujnika i dlatego sie pali
OConnor napisał(a):Szczerze mówiąc to nie wiem. Wpadłem do sklepu, poprosiłem klocki hamulcowe do E-30, zapłaciłem za nie 70zł i założyłem.
Jest jeszcze jedna rzecz, podczas hamowania strasznie piszczą, nie wiem czy to wina tarcz, czy badziewiackich klocków?
Powrót do Elektryka & Oświetlenie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości