w silniczku jest taki gumowy kapturek do smarowania , psiknij tam wd40 , albo smarem silikonowym w sprayu.
Ja ostanio kupiłem el.szyby do sedana w wąskiej lampie i jeden silniczek nie działał, robił zwarcie, rozebrałem go i okazało się że tulejka na wałku przyrdzewiała do niego na stałe ... nawet wirnika nie dało się wyciągnąc ;/ Wyszarpałem to w imadle , tulejke delikatnie podważając zdjąłem , przeczyściłem, lekko przesmarowałem i śmiga jak nowe
A da się to zrobić bez rozbierania tapicerki z drzwi? I jakby się dało to proszę o zdjęcie gdzie dokładnie, bo mam ten sam problem z jedną i drugą szybą.
sky, Musisz zdjąć boczek drzwi , inaczej nie da rady, do tego jeszcze będziesz musiał odkleić folie ochronną która jest naklejona pod boczkiem, na drzwiach- puźniej możesz ją przykleić spowrotem, klej trzyma mocno.